Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi értelme van ennek az...

Mi értelme van ennek az osztálykarácsonynak?

Figyelt kérdés

nálunk még gimiben is volt,én mindig adtam ajándékot annak akit húztam,de én csak egyszer kaptam a 4 év alatt

nagyon nem bírom ezt az egész osztálykarácsonyt


2012. nov. 30. 15:04
 1/5 anonim válasza:
73%
Sztrájkolj! Szerintem sincs értelme, nekem mindig utálkodva adtak ajándékot mert bárki húzott fujjogott rám, mert valaki kititulált gáznak, erre ugye gáz lett volna a nagy sznoboknál ha a gáznak titulálthoz szólnak két jó szót. Aztán én már senkinek sem adtam nagy lóf*szt sem, minek? Tettem az egészre!
2012. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
52%

Én is utáltam, mindig olyan húzott, aki nem bírt és látszott, hogy csak kötelességből ad ajándékot. De ez van, ki lehet bírni.

Kifelé azért mutasd a közösségszerető és csapatjátékos oldalad.

2012. nov. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is hülyeség. Én az utolsó gimis éveimben már nem is vettem benne részt. Amúgy is mindig megpróbáltuk jó páran leszavazni, de voltak akik ragaszkodtak hozzá. Tök felesleges olyannak ajándékot venni, akit tökre nem is ismersz vagy nem is szeretsz, plusz két szót nem beszéltél vele. A barátaidat úgyis megajándékozod, bármivel, nincs megszabva értékhatár. Karácsonykor úgyis mindenki csóró...a családnak is ajándékot kell venni. Még kötelező jelleggel vegyél pár ezerért a suliba is...
2012. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is állati nyűg volt mindig is az osztálykarácsony. Egyszer meg is hurcoltak, mert nem vettem semmit annak, akit húztam. És még éveken át felhánytorgatták nekem, pedig a rá következő évben én se kaptam semmit, aztán meg nagy kavarodás volt és "minden mindegy" alapon, hasraütésre megkaptam az egyik csomagot, amiben plüss állat volt. El akartam cserélni valakivel, de nemet mondott. Középsuliban se változott semmi, az utolsó osztálykarácsonyra már el se mentem, hanem orvossal igazolást irattam magamnak.
2012. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ajándékozást ki kellene húzni, de együtt bulizni jó volt. Volt nálunk nagyon rossz anyagi helyzetben lévő gyerek, ő kb. 1 rágót hozzávágott a másikhoz, az meg megsértődött, de hát mindkettőt meg lehet érteni. Neki nincs pénze, a másik viszont sokat adott, gondolta, ő is fog kapni. Meg ez is, hogy írjunk verset a másiknak... Nálunk olyan is volt, hogy több picike ajándék, és egy nagy. És a picikék adásakor még titok, hogy ki az angyalkád. nagy baromság. Meg sok ajándékom tényleg látszik, hogy kényszerből adják, azt se tudja, mit akarok, akivel sosem beszéltem, és ezért nem lehet hibáztatni.
2014. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!