Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ezek közül mit kérjek karácson...

Ezek közül mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Az egyik nagy vágyam, hogy legyen saját tv-m, de ez elég drága. Szerintetek jobb, ha kérek helyette egy mp4-et (amire lehet játékokat is tölteni), egy babzsákfotelt meg egy készletet, amivel lehet egy csomót kísérletezni? Ezek szerintetek értelmes dolgok?

2012. nov. 30. 17:07
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a tv tényleg elég drága lenne,úgyhogy azt ne kérj.Ha szereted a zenét akkor kérj mp4-et.A babzsák fotel is nagyon jó ötlet én is szeretnék!
2012. nov. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
igazából szerintem az mp4 tök fölösleges, zenehallgatásra jó a telefon is.
2012. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek telefonon zenét hallgatni. Mert ha lemerül a zene miatt, akkor nem vagy elérhető.


Tv-haaználtan il lehet venni. Vagy ha nem márkásat kérsz, akkor is kijön 10-15e Ft-ból.

Az én mp4-em 8e volt. Már lehet kapni 6-ért is. Babzsák fotel 3-5e között van. Már csak ennek a kettőnek az árából is kijönne a tv. Ha tényleg azt szeretnéd.

2012. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Babzsákfotelt hol láttál 3-5000 Ft-ért? Mert én 10000-től láttam csak. De olyat úgyse vesz apukám ami 15000 Ft, mert az márkátlan. Igazából az a legdrágább, mert nem működne sokáig, és meg kéne javíttatni ami plusz pénz, és az olyanok nem bírják sokáig (tapasztalat).

2012. nov. 30. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell használtnak lennie ahhoz,hogy olcsó legyen.

De ha egy 42 colos 3D LED tv-t szeretnél az tényleg nem olcsó.

2012. nov. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

[link]


nem a legolcsóbb de szerintem ez még belefér..de olcsóbban is vannak tv-k



persze ha full HD 3D LED kell akkor az drága..

2012. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!