Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek mit vesztek ajándékba...

Kinek mit vesztek ajándékba karácsonyra?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Édesanyámnak egy derékmelegítőt és édességet,meg egy kis vitamint,mert említette,hogy jó lenne szedni.

Férjemnek,parfümöt,borotvagélt,zoknikat,lehet hogy egy könyvet is,és egy kis játék autót,ami hasonlít egy audira,mert ez álmai autója,de igazit sajna még nem tudok venni :)

Após arcszeszt és borotvahabot kap,nagyapám ugyanezt,egyikőjük,sört másik pedig bort kap.

A barátnőm egy kis édességet kap,plusz egy kis angyalkás mécsest,a gyerekinek pedig szintén édességet veszek.Ennyi.

2012. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Remélem ezt senki nem olvassa, akit meg akarok ajándékozni:)

Anyukámnak egy fekete táskát varrok, mert csak egy régi táskája van, ami már kicsit lestrapált, biztosan örülne egy új, szép darabnak. Apukámnak nem tudom, de egy szép pálinkásüvegre gondoltam (nem alkoholista, de szokott pálinkát főzni. Az már más, hogy ő maga szinte sosem iszik belőle). Az idősebb húgomnak szoknyát varrok, csipkésre, mindketten nagy csipkemániások vagyunk, én is varrtam magamnak. A kisebb húgomnak egy kis mackós díszbodozt, mert macimániás, és akarok neki varrni egy plüssmacit, de ha nem lesz rá időm, akkor egy puha, szőrös benti cipőt). A kedvesemnek parfümöt és deót a kedvenc illatával, és akarok egy pulóvert is, vagy készítek neki csokilikőrt.

2012. dec. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi megegyeztünk hogy senki nem kap semmit, de ettől még lehet jó a karácsony. Bevallom nekem sincs szükségem semmilyen tárgyi ajándékra, mindenem megvan (ha nem is luxuscikkek). Évről évre haszontalan ajándékokat kaptam, amiket nem kértem, viszont egy utazásnak örülnék, csak arra nem telik.
2012. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!