Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 20 éves lány...

Szerintetek egy 20 éves lány örülne, ha karácsonyra parfümöt kapna ajándékba?

Figyelt kérdés

A keresztlányomról lenne szó. 20 éves, nagyon bájos kislány. Szereti a virágokat ezért mindenféleképpen egy virágos, nem túl tolakodó illatot keresek neki. Ha jól tudom most az Estée Lauder: Pleasures parfümöt használja, de nem akarok neki egy ugyanolyat venni. Szerintetek milyen illat passzolna hozzá? Tanácstalan vagyok.

Mondhattok drágább parfümöket is, az a lényeg, hogy nagyon jó illata legyen!


2010. dec. 15. 11:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%

Szintén 20 éves lány, aki már megkapta a parfümöt karácsonyra:D

Nem tudom mennyire vagyok bájos, de én is szeretem a virágokat:)) Nekem a nővérem vett egy mexx fly high rózsaszín üvegcsés parfümöt. rossmannban 2500Ft volt ha jól emlékszem, szerintem nagyon nagyon finom illata van:)

Remélem tudtam segíteni.

2010. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!

Mindenféleképpen elmegyek holnap munka után egy drogériába és megszagolom ezt a parfümöt!:)

2010. dec. 15. 11:54
 3/33 anonim ***** válasza:
84%
De siess ám, mert akciós, itt nálunk is hamar fogy ;)
2010. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem biztos örülne. :)
2010. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%

Én nem szeretek parfümöt kapni ajándékba. Ritka az aki eltalálja. Szerintem csak olyan vásároljon parfümöt aki tudja, hogy mit szeretek. Nem azért de ha már adok valamit, úgy vagány ha az illető örvend neki...

Lehet, hogy ez csak az én véleményem...

De tavaly pl. 3 parfümöt kaptam, amiből egyet használok nagyon ritkán...a többi kidobott pénz...lehet K. Minough, vagy Celine Dion ha egyszer nem jön be:-S

2o-L

2010. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Cory Rose ***** válasza:
84%

Én pl most ezt használom.

[link]

Az hogy hozzá mi passzolna, fogalmam sincs, mindenkinek más jön be, nekem ez a hugo boss a kedvencem.

2010. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
72%

konkrét illatot nem tudok írni, amúgy is rengeteg van, de egy biztos, az olcsóbb néhány ezer forintos parfümöket nem ajánlom, ezeknek nagyon hamar elmegy az illatuk.

inkább vegyél 10 ezer körüli vagy drágább parfümöt.

2010. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%

Első vagyok

Igaz amit az utolsó ír. Tavaly is vett parfümöt a nővérem, az speciel nem tetszett, de most, h. én választhattam ki sokkal jobban örültem neki, és ezt természetesen használom is hiszen tetszik:)

Az igaz, hogy úgy oda a meglepetés, de szerintem vidd el magaddal a leányzót, így tuti, h. örülni fog neki, hiszen olyat választ ami tetszik neki.

2010. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%
A Far Away parfümnek az avontól nagyon jó és tartós illata van, és az ára sem vészes.
2010. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
77%
nem utolsó, hanem 11.55
2010. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!