Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek nekik? összesn 6...

Mit vegyek nekik? összesn 6 embernek kéne ajándékot vennem és összesen 8. 000 forint áll rendelkezésemre ( vagy kvesebb)

Figyelt kérdés
van egy 16 éves nővérem, egy 19 éves nővérem,egy 28 éves bátyám és annak a barátnője 25 éves ( nem velünk élnek) és a szüleim : anya 48 , apa 51 éves . Nme tudom mit kéne nekik venni :/ segítsetek!!!
2012. dec. 1. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Anya: nagyon szép ékszer vagy gyertya

Apa : dezodor vagy borotválkozós szett, vagy ruha

Nővér 16: sminkszett

Nővér 19: talán valami könyv ha olyan ami olcsóbb

Bátty 28: pulcsi

Barátnő 25: szintén gyertya


Sok sikert :) Remélem valamelyik hasznodra válik!

Nekem 5 emberre kellett vásárolnom:


Anya: edényfogó konyhakesztyű, 4GB memória kártya

Apa: egy szett, amiben borotvahab van, és gél stift.

Nővér (27 éves): nagyon szép gyertya tartó, ami olyan mintha pár szál virág között lenne, csak azok ugyebár olyan szép módon vannak megcsinálva (papír írószer boltban vettem )

Nővér 22: nyakláncot vettem neki! bringás medállal.

Barátom: nagyon jól kinéző sötét kék olcsó pulcsi. meleg, pamut, jó vastag.

2012. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek valami csokit vagy készíts valamit saját kezűleg.
2012. dec. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek mondd karácsonykor hogy te hittél a világvégében, ezért nem vettél semmit...:P

Egyébként meg az ajándéknak akkor van értelme ha személyre szóló... és te ismered őket, nem mi. Akár te is készíthetsz ajándékokat, az a legolcsóbb módszer. Süthető gyurma, üvegfestés, varrás, akármi... Mivel fiatal vagy senki nem várja el hogy többezres ajándékokat vegyél.

2012. dec. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első javaslat egész jó, de ÖSSZESEN van a kérdezőnek 8000 forintja, és manapság egy darab férfi pulcsit se veszel annyiból.


Én is a saját készítésű csokit mondanám, a hozzávalók szépen kijönnek ennyiből és jó sokat lehet csinálni belőle. Gondolom téli szünetben ráérsz pepecselni vele karácsony előtt. Ha rá keresel a neten van sok jó leírás, van bonyolultabb ahol lázmérővel kell méregetni a csoki hőfokát, de van egészen egyszerű is. De az tuti, hogy a bonyolultabbhoz való hozzávalók is kijönnek ennyiből!

2012. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ó, ti nem is tudjátok, mennyi minden kijöhet 8000 ft-ból. :) Igazából az egésznek a lényege, hogy saját készítésű ajándékok kellenek. A hozzávalók és egy kis kézügyesség kell ezekhez, de karácsonyig még közel 1 hónap van, addig simán meglesz minden. Ráadásul egy élmény, amíg mindenkinek elkészíted az ajándékukat, és szerintem jobban is fognak örülni ezeknek, mint a személytelen, bolti holmiknak.

Ilyenekre lesz szükséged, hogy szép szalvéta, decoupage ragasztó, ecset, viasz, süthető gyurma, nyaklánc alapok (lánc, delfin-kapocs), csomagolópapír, mintás kartonpapír, fürdősó, kis üvegek.

Szerintem ezek bőven kijönnek 8 e forintból, ha olcsó helyen veszed meg.

16 éves nővérnek: Nekem nincs ennyi idős nővérem, de mivel még hasonló korú lenne, mint én, gondolom, hasonlítana az ízlésünk. Fognék egy üveget, és kétféle fürdősóval megtölteném. (vízszintes csíkokban, színek egymás után jönnek) Az üvegre még kötnék egy ízléses masnit, és voilá. :) Hasznos is, és szép is. Esetleg az üveg oldalát kagylókkal díszíteném.

19 éves nővér: Szerintem neki is mehet ugyanez, de ha mást akarsz.. :) Gyertyát, például? Ez nagyon-nagyon egyszerű, csak viasz és kanóc kell hozzá, és mindenféle díszítő (színes cukor, tojáshéj, tortadara, színes papír, konfetti, BÁRMI). Ha azt akarod, hogy illata is legyen, cseppents illóolajakat a viaszba, miután megolvasztottad (gáztűzhelyen). A díszítőket egy forma aljába kell szórni, majd beletenni a kanócot, és ráönteni a viaszt. Szerintem egyedi. :)

28 éves báty: Ezekben sosem voltam jó, de az édesség mindig jó a fiúknál (kivéve, ha nem szeretik :D).

Barátnő: Ha szereti a teát, akkor készíts neki teatartó dobozt szalvétatechnikával. ( [link]

Igazából szerintem nem muszáj fából lennie, mehet kartonpapírból is, csak jó erősnek kell lennie. A végén ki kell dekorálni szép szalvétá(kk)al, decoupage ragasztó segítségével, majd tehetsz bele teafiltereket.

Apa-anya: Bon-bon.

Anyuka külön: A teadobozos módon készíthetsz neki ékszertartót. :)

Apuka külön: Már megint pasik. xD


A fiúkban kérd mások segítségét, mert egyszerűen semmit nem tudok mondani. Maximum vegyél nekik DVD-t, bár az drágább picit. Vagy írhatsz is nekik. Ahogy gondolod. :)

2012. dec. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj, hát valami kimaradt. xD A süthető gyurmából ékszereket is lehet készíteni. Ez most gagyin hangzik, de hihetetlen szépeket láttam már. Ha anyud ékszermániás, vagy tesóid, akkor tuti örülnek majd.
2012. dec. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!