Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » 1500 forint értékben kell...

1500 forint értékben kell megajándékoznom az egyik osztálytársamat (lányt), de nem is vagyok jóban vele, és pénzünk sincsen nagyon . Mit készítsek neki?

Figyelt kérdés
Valami poénos kéne, de nem jut eszembe semmi kérlek segítsetek!
2012. nov. 21. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Dohányzik? Djarum Black.
2012. nov. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Készíts neki pólót! Vegyel egy egyszinu felsot, majd textil festekkel rajzolj ra barmilyen mintat!
2012. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
lehet venni pl a tesco-ban vicces kötött zoknikat.vastag és mikulás vagy rénszarvas fej van rárakva,szintén kötött.esetleg raksz bele 1-1 csokit még.mivel nem ismered annyira más nem jutott eszembe.de szerintem aranyosak.vagy kreatív boltokban lehet venni fehér különböző méretű gömböket.nem üveg,nem is kemény műanyag.lehetne belőlük hóembert vicces pofival készíteni neki.csak összeragasztod őket.meg kidekorálod.
2012. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem egy cuki plüssnek minden lány örül, lehetőleg valami téli legyen (pl.:hóember, rénszarvas). De ha nem találsz ilyet olcsón annyival is megoldhatod hogy a kiválasztott plüssnek teszel egy sálat a nyakába. Adsz még mellé egy csokit aztán le van tudva:).
2013. dec. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!