Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Aki nem vallásos mit ünnepel...

Aki nem vallásos mit ünnepel karácsonykor? És KI hozza az ajándékot? A Jézuska, vagy más?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem :D
2012. dec. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
De ajándékot nem hozok... ha buddhistává váltál volna előre írom NE SZÁMÍTS SEMMIRE ... de azért tegyél ki sütit
2012. dec. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szeretetet szokták ünnepelni, és ennek jegyében meg hagyományból adnak ajándékot. Szerintem.
2012. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm anyukája jehova. Nincs sosem karácsonyfájuk, ajándékot sem adnak. A barátnőm ezt persze nem szereti. Nem otthon lakik már, így a baráti társasággal fogunk hozzá elmenni egy kis fával, amit feldíszítünk és együtt ünnepelünk vele. Szerintem szép karácsonya lesz! :)
2012. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a szeretetet ünnepeljük,és egymásnak adunk ajándékot,nincs semmilyen jézuska
2012. dec. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk vallásosak, de díszítünk fát, este filmeket nézünk, vacsora általában hal, töltött káposzta, ilyesmik. Szóval, szinte úgy, mint a vallásosoknál, csupán nem járunk éjféli misére. :)
2012. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A vallásos része sose érdekelt, csak a különleges hangulata miatt tartjuk a karácsonyt, mint a nagy többség, ez egy szokás. Az ajándékok sem fontosak, sőt én nem is vásárolok.
2012. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!