Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szeretnénk cipős dobozokat...

Szeretnénk cipős dobozokat készíteni és személyesen át adni a gyerekeknek, ezt hol tehetem meg? Bács kiskun megyében lakunk.

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 13:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, én is arra gondoltam, hogy valami kisebb, de szép csomagot adnék. :)

Egy cipősdobozt nem is hiszem, hogy meg tudnék jelenleg tölteni...


Na, majd utána nézek a lehetőségeknek, de akinek van ötlete, írjon bátran. :)

2012. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Másfajta megoldások engem is érdekelnek! Eddig ajándékoztunk cipős dobozban, de nemrég mondta az egyik ismerősöm (aki ilyen helyen dolgozott), hogy a kollégák nem is annyira "jó fejek" és sok mindent kipakolnak a dobozokból. Te meg úgysem tudod, hogy mi történik vele, mert már odaadtad. Én meg ezt nagyon nem szeretném! Igazán rászorulónak szeretném odaadni az ajándékot!! Talán megpróbálok keresgélni a környezetemben, bár ez bonyolultabb feladat, mint elvinni egy gyűjtőhelyre a cipős dobozt.
2012. dec. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Engem igazából az is zavar picit, hogy külföldre is visznek a dobozokból.

Ne értsetek félre, én aztán tényleg nem vagyok az a nagyon magyarkodó, semmi bajom külfölddel, költöznék is, tehát nem erről van szó. De úgy gondolom, hogy én leginkább egy itthon, mélyszegénységben élő gyereknek szeretnék elsősorban most ajándékot adni...

Kicsit zavar, hogy odaadjuk egy idegen szervezetnek, aztán azt sem tudjuk, mit csinálnak vele. Hallottam olyat is, hogy kinyitják, átpakolják... :s

2012. dec. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azzal nincs baj ha kinyitják és átnézik,mert vannak beteg emberek akik lehet,hogy olyat raknak bele amit nem kéne,meg vannak vicces kedvűek és olyanok akik tényleg a használhatatlanná vált szemetet rakják bele,de ne vegyenek ki olyat belőle ami megtetszik.
2012. dec. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Találtam egy olyan helyet,ahol személyesen át adhatod a csomagod,a rászoruló családnak!Remény alapítvány a neve!és ott meg írod merre laksz,és a hozzád legközelebb álló család elérhetőségét meg kapod!Mi is így tettünk és így személyesen tudjuk át adni!vannak képek is a gyerekekről!Én a facebookon találtam rá!Sok sikert mindenkinek!
2012. dec. 5. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!