Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mennyiből hozod ki idén a...

Mennyiből hozod ki idén a karácsonyt? Ajándékkal mindennel együtt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 4. 01:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire mérvadó a válaszom, mivel még tanuló vagyok de az ajándékok kb 5000 Ft-ba kerülnek, és a hazautam kb 2200 Ft.
2012. dec. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez most sokba lesz, ki se merem számolni mennyibe, mivel első karácsonyunk külön saját lakásban, így egy fia díszünk sincs, semmi sincs, mindent meg kell venni.
2012. dec. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Az idei lesz az első karácsony, amikor kevésből! :)

Anya új munkahelye miatt, a bére is jóval csökkent, ami elmegy a számlákra, a kajára, szóval Karácsonyra semmi nem fog maradni.Lehet még fánk se lesz. Na de nem baj, van műfenyőnk, meg itt a család! Ennél boldogabb Karácsony nekem nem is kell! :)

2012. dec. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

2essel egyetemben mi is most költöztünk külön, nekünk is rohadt drága lesz :/

díszeket már megvettük, kb 7000ft volt

égősor 2700 ( 2db)


ami az ajándékokat illeti, próbáltunk visszavenni kicsit...

anyámé 1500, apámé 1500, öcsémé 2500, unokahúgom 1800, ő apja 1500, öccse 2600, húga 2500, mamája 2000, kb 15.000 a családi ajándékozás+benzin amivel hazamegyünk


Kell még venni szaloncukrot is, narancsot, az is 2-3000ft

Hogy ő mit vesz és milyen értékben azt nem tudom (max20.000, de inkább 10), tőlem most nagy ajándékot kap, 65.000ft-ért (Xbox), ami régi álma


ja, és akkor fát még nem is számoltam


szóval egy 100asba fog megállni, de csak a rendkívül nagy ajándék miatt, eddig max 40-50et költöttünk családnak meg egymásnak összesen

2012. dec. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Mi úgy döntöttünk nem lesz saját fánk, haza megyünk a szülőkhöz karácsonyozni (mi is most költöztünk külön, nem veszünk fát, díszeket, majd jövőben).

Szüleim ajándékát letudtuk már, párom szüleit még nem tudjuk mi lesz, sógoromék 2000 Ft, sógornőm kb. 5000, párom kb 10 E (még nem tudom mi legyen). Plusz az út amivel haza megyünk...

2012. dec. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Mi nekünk is ez lesz az első karácsonyunk külön, ráadásul nálunk csak én dolgozok, a párom decemberben fog szülni, nemsokára. Fa biztos lesz, égősorom van, díszeket majd veszek, vagy teszek tobozokat, home made díszeket a fára, ablakba. való gyertya piramist vettem 3500 ft-ért + egy mécsestartó mikulás házat 800 ft-ért.

Ajándékokkal sem állok rosszul, bár a baba miatt az idei évi költségvetésén Matolcsynál is durvább, kb 80%-os kiadáscsökkentést kellett eszközölni, tehát:

húgom kap parfüm + tábla csoki (össz 700 ft)

apám kap 1 vicces palackdugót + csoki (600 ft)

anyám csoki + még valami... max 1000 ft...

nagymamám parfüm + 1 villanyrezsó (1600 ft össz)

páromnak 1 parfüm + valami személyes... max 1000 ft...

Párom nem vesz a szüleinek, tesóinak semmit, ők se szoktak nekünk.


Tavaly ilyeneket adtam: mikró, melegszendvicssütő, régi modell, bonbonok stb.


Kaját kapunk anyáméktól.

2012. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Ki se merem számolni.

Szintén első közös karácsony együtt élve,szeretném ha szép lenne.

Bár vannak diszek,égő nekem (én már rég külön lakom),de mindig csak max fél méteres fácskám volt,de most nagyot szeretnénk,végre elfér,és kettesben szenteste.

Ajándékok se 2 fillér,bár még nincs meg mindenkié,páromé se,de 100 alatt nem fog megállni az összeg,de nem baj,azért dolgozunk,hogy ne okozzon ez gondot.

2012. dec. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Mi tavaly már a lakásdekorációt, díszeket,égősort megvettük így erre már szerencsére nem kell költeni.

A fenyőfa ára 15-20 ezer, anyum-apum-hugom összesen kb 10 ezer,párom családjára 20ezer ft körül.

Plusz éhány közeli barátunknak vettünk még ajándékot...ez összesen 13 ezer volt.

Úgyhogy körülbelül 50 ezerre fog kijönni idén.

2012. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

müfenyőt elhoztuk anyuméktól, mert most kivágják az egyik fát a kertből...meg nekem ezt leszámítva is van egy pici müfenyőm, ha nem lenne vennénk egy fát...de most erre költeni nem kell...diszeim ezer darab van, páromnak úgyszintén (ő külön élt már mikor összejöttünk, nekem meg a szobám miatt, a kicsi karifám miatt vettem jópár díszt és decorcuccot)sok dolgot sajátkezűleg csináltam és csinálok...legalábbis ami a decort jelenti, nagyon sok ajándék is home made lesz, szeretem csinálni, és a hugommal egyetemben mindig csinálunk valami személyeset:) mézeskalácsot sütök dögivel, meg valami sósat, mást nem, mert a szüleimnél karácsonyozunk...útiköltség nincs...a készített ajándékok mellé még veszünk a párom szüleinek vmit...egymásnak meg a legszükségesebbeket, összeg passz, ami kell azt vesszük, már elkezdtük...:) a szaloncukrot megvettük, az 1 kg 900ft...

24L

2012. dec. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
20%
Nem veszek senkinek semmit és én se fogok kapni semmit. lesznek jó kaják és ennyi. nem vok már ovis hülyegyerek.
2012. dec. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!