Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csajok, ti mit kértek karácson...

Csajok, ti mit kértek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Én nagyon drága dolgot nem fogok kérni(pl.telefon,laptop...),mert 1. szüleim úgyse veszik meg

2.a karácsony úgysem arról szól,hogy milyen drága ajándékot kapsz :)

Valójában szeretnék kérni vlmi olyan dolgot aminek nagyon örülnék és aminek hasznát veszem és nem a polcon fog állni.Még magam sem tudom mit kérjek valójában,de a listámon eddig ezek szerepelnek:

parfüm,műköröm,ruha,bármilyen smink illetve kozmetikai cuccok,ruha,pénztárca és jelenleg több nem jut eszembe.Ti mit kértek karácsonyra?Hátha elhangzik vlmi olyan ami engem is megfog és szívesen látnám a fa alatt :)

14/L



2012. dec. 4. 18:37
1 2
 1/20 anonim válasza:
0%
smink műköröm, parfüm=cicababa, de ezeken kívül, én fejhallgatót, waveboardot és babzsákfotelt kérek, szerintem egyik sem drága és mindegyik szuper
2012. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

szeretném tisztázni,hogy nem vagyok cicababa!!! attól méghogy kérek parfümöt vagy egy körömlakkot esetleg műkörmöt,mert eddig még nekem műkörmöm soha nem volt nem hinném,hogy olyan cicababa vagyok,aki smink nélkül ki nem megy a házból!

de nem haragszom és köszi a választ! :)

2012. dec. 4. 18:45
 3/20 A kérdező kommentje:
És egyébként sem vagyunk ugyanolyanok lehet,hogy te jobban örülsz egy fejhallgatónak,mint egy parfümnek,de nálam ez fordítva van.
2012. dec. 4. 18:47
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
hát. Nekem mindegy az a lényeg hogy gondolnak rám
2012. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a műköröm hülyeség karácsonyra, 1 hónap mulva lenő,csúnya lesz.Azt inkább alkalomra kérd( ballagás)

Az nem karácsonyi ajándék.a parfüm, ruha nagyon jó ötlet.Ezeket használod tuti. én mini taposó gépet kértem ( használtan 5.000ft a neten) vagy még kúpvasra gondoltam ( fodrászkodom) vagy tripla vasra.ezek 10.000ft körül vannak. :)

2012. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én DVD-ket kérek, évadosakat.
2012. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Anyu találta ki, hogy jó lenne nekem egy bőrkabát, és mivel más ötletem nem volt, azért végül ezt kapom. Már megvettük, csak karácsonyig nem használhatom. :)

Egy parfümöt szeretnék hónapok óta, ezt fogom még kapni, illetve apu mondta, hogy szeretne nekem venni valami meglepetés ajándékot. :)


Általában egy-két nagyobb dolgot szoktam kapni karácsonyra, és sok apróságot, ez idén azért nem lesz így, mert a bőrkabát elég drága volt.

2012. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
0%
oké nem vagy cicababa, én tavaly karira parfümöt kértem ezért nem írtam azt, ja meg mikulás előtt 2 nappal csal úgy vettünk egyet. Amúgy a ruha szerintem is jó ötlet
2012. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Én a nagyszüleimtől és a köriéktől mindig pénzt kapok.

2012. dec. 5. 18:13
 10/20 anonim válasza:
mennyi a drága? mert pl 20ezerért lehet kapni fényképezőgépeket, annak minden tizenéves örül, ha van sajátod, nem kell a családi fényképezőgépet elkérni mindig. én is 14 voltam, mikor kaptam egy sajátot :) a kérdésre visszatérve én mindig pénzt szoktam kérni, szeretem magamnak megvenni a dolgokat, legalább a családnak se kell az én ajándékom miatt ugrálnia a boltokba.
2012. dec. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!