Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csajok, ti mit kértek karácson...

Csajok, ti mit kértek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Én nagyon drága dolgot nem fogok kérni(pl.telefon,laptop...),mert 1. szüleim úgyse veszik meg

2.a karácsony úgysem arról szól,hogy milyen drága ajándékot kapsz :)

Valójában szeretnék kérni vlmi olyan dolgot aminek nagyon örülnék és aminek hasznát veszem és nem a polcon fog állni.Még magam sem tudom mit kérjek valójában,de a listámon eddig ezek szerepelnek:

parfüm,műköröm,ruha,bármilyen smink illetve kozmetikai cuccok,ruha,pénztárca és jelenleg több nem jut eszembe.Ti mit kértek karácsonyra?Hátha elhangzik vlmi olyan ami engem is megfog és szívesen látnám a fa alatt :)

14/L



2012. dec. 4. 18:37
1 2
 11/20 anonim válasza:

nekem az együtteses pólók a gyengéim :'D minden mennyiségben..

14l

2012. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

én bőröndöt meg pár apróságot .,

-

2012. dec. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

Kérj könyvet. Vörös Pöttyöst. Azok neked valók.


Hogy én mit kérek? Hivatalosan semmit. Magamban, titokban meg, hogy végre valamelyik állásinterjúra behívjanak.

2012. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Fényképezőgépet nem szeretnék az van nekem :)

Olvasni se szeretek :D

Egyébként anyu mondta,hogy már megvették nekem és be is csomagolták.Kiváncsi vagyok mi lehet az :D

2012. dec. 11. 19:19
 15/20 anonim ***** válasza:
75%

"Olvasni se szeretek :D"

--> ez már önmagában jellemez...

2012. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

mi mar vettunk egy szoros mellenyt a bershkaban , salat , sapkat , kesztyut , ezeket mar megkaptam :)

ezeken kivul kapok meg par felsot , szombaton elmegyek es veszek 2 par cipot , egy nagy fekete telitalput meg egy valamilyen lapostalput , meg meg kapok gatyat , es par sminkcuccot :) 14/L. :) de igazabol en annak is orulnek ha vegre bekesseg lenne a csaladomban , es senki nem vitazna ..

2012. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Na végre egy válaszoló aki hasonlókat kér,mint én (16.válaszoló)

15.válaszó - nem kérdeztem olyat,hogy mi jellemez engem és mi nem szóval hidegen hagy. :)

2012. dec. 12. 18:21
 18/20 anonim ***** válasza:
Én is ruhákat kapok amiket már megvettünk csak nem hordhatom, parfümöt, szénceruzakészletet, egy szempillaspirát és DVD-t
2012. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

14/L

Előző voltam

2012. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
én egy parfümöt vagy labelót lérnék de mondjuk egy márkás parfüm készlet se rossz
2012. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!