Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek anyukámnak karácson...

Mit vegyek anyukámnak karácsonyra? 15/F

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 19:35
 1/7 anonim válasza:
én párszor ajándék csomagot szoktam venni neki amit már készen lehet kapni a boltokban az az amiben sok minden van lehet a tescoban olyan csomagot venni annak nagyon örül mindig
2012. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ok, de nekünk fél órára van a tesco és csak vonattal tudok oda menni, és nem tudok már elmenni szerintem, de majd megpróbálom

Köszönöm szépen,

De még várom az ötleteket!

2012. dec. 4. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
szakács könyv, kötény, gyertya tartó, családi kép keretben, hatalmas rend a házban, szobádban :), láva lámpa, 1 szép felső, csizma esetleg rajzolj neki! :) de vaterán kategóriákra van szedve h kinek mi ajánlott ! lesd meg:)
2012. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
vagy párologtatót vegyél vagy recept könyvet, vagy valami háztartási dolgot ami még nincs és szüksége lenne rá
2012. dec. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés, még várom a kérdéseket!
2012. dec. 5. 18:01
 6/7 anonim válasza:

Lehet,hogy nem tetszik Neked az ötlet,de szerintem ennek minden szülő örül: bögre/párnahuzat/esetleg naptár családi/anyukáddal közös fotókkal/fotóval.

Ennek egyébként az is nagy előnye,hogy neten meg lehet rendelni,bár ez esetben -legalábbis ahol én rendeltem ilyet egyszer- bankkártyával kellett fizetni.Ha így van,és Neked nincs saját,akkor esetleg megkérheted édesapádat,hogy fizessétek ki az övével.

Ezek a fényképes dolgok ilyen 2000 Ft körül mozognak.

Ha esetleg valami olcsóbbat szeretnél,akkor esetleg vehetnél valami jó illatú fürdősót.Bármelyik drogériában vagy nagyobb áruházban lehet kapni,és nem túl drága dolog.

Egyébként ha szereti az ilyesmit,akkor lehet ,hogy egy jó illatú kézkrémnek is örülne,amit a legtöbb drogériában pár száz forintért meg lehet venni,és télen elég praktikus,mert ugye az embernek kiszárad a keze.


Egyébként remélem nem sértettelek meg vele,hogy ilyen olcsóbb dolgokat írtam,csak mivel még iskolás vagy (a korod alapján),így valószínűnek tartom,hogy a zsebpénzedből vásárolsz,tehát nem biztos,hogy 5-6 ezer forintos ajándékok szóba jöhetnek... :)


22/L

2012. dec. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Traktort.
2012. dec. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!