Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a barátom anyukájának?

Mit vegyek a barátom anyukájának?

Figyelt kérdés

Nem rég óta vagyunk együtt a barátommal, és sokat gondolkoztam, de nem jut eszembe olyan, ami tényleg jó ajándék lenne. A bonbon már unalmas, ha parfümöt vagy hasonlót vennék, akkor meg lehet, nem tetszene neki az illat.

Ha tudom, hogy tetszik neki egy fajta karkötő, akkor ha olyat veszek az jó ötlet? Nem nagyon látok rajta karkötőt, de lehet csak nem hord sokat. Meg még egy pulóverre gondoltam, mert egyszer vett magának, és nem tetszett neki végül, és nekem adta. Vagy esetleg valami szép terítő vagy kesztyű?



2012. dec. 5. 23:04
 1/5 anonim válasza:
te is fiú vagy ?
2012. dec. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem nem fiú mivel azt írta barátom.

Hát a karkötő az mindenféleképp jó mert ha alkalmanként veszi is fel akkor is használja a pulcsival lehet úgy járnál hogy nem tetszik neki a parfüm meg nem a legjobb mert az illatok különbözőek és mindenkinek más más tetszik.Ha tudod milyen a stílusa lehet valamilyen táska vagy egy kis szett amibe van tusfürdő meg hasonló.A terítőre azt mondanám hogy az nem karácsonyra való vagy is én nem vennék azt.A kesztyű az nem olyan rossz ötlet ha tudod hogy milyet szeret.

Az a lényeg hogy olyan dolgot vegyél neki amiről biztos tudod hogy az az ő ízlése.

2012. dec. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ha tetszik neki az a karkötő, akkor az jó ötlet lehet!

Vagy párologtató, amihez tudnál venni finom illóolajokat!

Szeret főzni/sütni? Valami jó kis receptkönyv!

2012. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem parfüm meg pulcsi meg karkötő azért nem jó mert az ízlés kérdése.

Vannak nagyon szép illatgyerták (színváltós mondjuk) az mellé egy szép desszert,ezzel nem lőhetsz mellé pl.

2012. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:-) egy kötött pulcsi mellett döntöttem, mert nagyon jól néz ki:-)
2012. dec. 15. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!