Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy gyűjtsek karácsonyi...

Hogy gyűjtsek karácsonyi ajándékokra elég pénzt?

Figyelt kérdés
Nem dolgozom és még nem is dolgozhatok. Az iskolai ebéd pénzemből próbálok spórolni. Nagyon szeretnék ajándékot venni vagy 8 embernek, viszont nagyon nehéz annyit összegyűjteni. Ötletek? (Londonban élek, itt font van. Egy font nagyjából 300 270 forintnak felel meg. Nem tudom pontosan.)
2011. dec. 10. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, nem bántásból, látom, hogy igyekszel, és ez fontos neked, de az ajándékozás nem kötelesség... saját kezűleg nem tudsz készíteni valamit? Így ajándék is lesz, és nem kell fájjon a fejed azon, honnan legyen pénz.
2011. dec. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha Londonban élsz,és mindenáron ajándékokat akarsz venni akkor tessék elmenni a legközelebbi carboot piacra.Fillérekért tudsz venni ajándékokat--
2011. dec. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Londonban élsz és ez a legnagyobb bajod? Élj itt egy hónapot és nem teszel fel több ilyen kérdést! ... :O
2011. dec. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
poundland? 99p shop? ne szorakozz mar, itt a legkiralyabb ajandekot venni. ruhat mar 1-2-3 fontert lehet kapni ujonnan. en is londonban elek mar tobb mint negy eve. hidd el nekem, csak kreativnak kell lenni.
2011. dec. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Menj el seperjél guanót vagy valami. Vegyél apróságokat vagy piát... Jobb ötletem nincs.

Vegyél le egy obiról sisakot övet ilyesmit z úgyse szól. de már van 2 jó ajándékod :)

2011. dec. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ott van a 99 pennys és az 1 fontos bolt is..

Egy csomó mindent lehet kapni olcsón..

Ha ezt nem tudod akkor te nem is élsz Angliában..:)

2011. dec. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valójában igazatok van:) Tényleg itt van 2 utcányira a 99p-s. Ott mostanában szállítottak karácsonyi jellegű tárgyakat. És sok finomnak mondható nasit is árulnak.
2011. dec. 11. 01:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdekes.Én is kint élek és a 99penny-be már októbertől lehetett vásárolni karácsonyi dolgokat..
2011. dec. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak: Igen. Itt is nemrég már kezdtek jönni cuccok. London melyik részén élsz?:o
2011. dec. 12. 16:28
 10/10 anonim ***** válasza:
en a negyedik valaszolo vagyok, es en kelet londonban elek, dagenham-nel, pontosabban kozvetlenul a becontree stationnel
2011. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!