Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit kértek karácsonyra?

Ti mit kértek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Én iPhone 4-et szeretnék. Szerintetek jó döntés volt?

Ti mit szeretnétek? :)



2012. dec. 8. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én DVD-ket kérek.

Hogy neked jó-e az iPhone, azt csakis te tudhatod. Ha ezt szeretnéd, és megengedhetitek magatoknak, akkor nyilván jó.

2012. dec. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
nos ha lenne keret egy zongorát és hozzá egy tanárt kérnék
2012. dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Iphone5-öt és egy Macbook Airt.
2012. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Nincsen már nagyon lóvénk ilyesmikre...


Amúgy is ha lehetne kérni nem fizikailag megvehető dolgokat kérnék hanem: nagyobb önbecslést, kevesebb komplexust, több havert és jóbarátot, kevesebb betegséget, azt, hogy az etnikum költözzön el az országból, hogy ismét kék lámpák legyenek az utcákon, ne sárgák, fizetésemelést a melósoknak, egy hasonlóan félőrült barátnőt magamnak, hogy az Eurodance legyen megint a nyerő stílus, a Cherry Coke kapja vissza a régi stílusát és csomagolását, hogy a mai népbutító média szűnjön meg (tahóvilág és barátai) és legyen a tévében újra az Ötödölő meg a többi régi műsor, a kormány mondjon le (az ellenzék is), Szuhay Balázs támadjon fel és szinkronizálják újra a Simpson család későbbi epizódjait ahol ő adja Mr.burns hangját, hogy a média ne a magamfajtát állítsa be "lúzernek" - lásd nemrég a barátok köztben is, a McLaren nyejren a F1-ben, legyen örökéletű a Barcelona mostani kerete, térjen vissza az FKGP, ne a póker legyen a "legmenőbb kártyajáték", legyen újra a boltban Csokító, békás Kellogs meg a többi. Legyen megint Jééé Diszkont és üveges Tic-Tac is, Árpád Hentesbolt, Hamilton maradjon a McLarennél, ne legyen a hülyeség menő, az emberek legyenek kedvesebbek és a világ legyen kevésbé unalmas, a felső 10.000 ne legyen ennyire izsákmányoló és végül legyek megint középiskolás.

2012. dec. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Semmit legyen meglepetés. Sokkal fontosabb hogy abban a pár napban együtt van a család. Én max. annyit kívánnék hogy az összes családtagom és rokonom mindig legyen egészséges és boldog.
2012. dec. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én nem kértem, új gépet kapok :D
2012. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. dec. 9. 13:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Könyvet és telefont, de az utóbbit valószínűleg a ballagásomra kapom.
2012. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
személyi igazolvány, lakcím kártya, tb kártya... ellopták külföldön a pénztárcámat kb 30 ezer forint értékkel, meg az irataimmal. szóval, ha valaki ezt kipótolná én nagyon boldog lennék. Ja, meg egy szép pénztráca.
2012. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A testvéreim cs havonta egyszer jönnek haza,tehát legalább péntektől szerdáig legyenek itthon.Ez az,amit én elsősorban szeretnék.Már non hiányoznak.
2012. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!