Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Fiatalok ti vesztek szüleiteke...

Fiatalok ti vesztek szüleiteken kívül más családtagoknak is ajándékokat? (18 vagyok)

Figyelt kérdés
Általában szüleimnek veszek ajándékot és az elég nagy összeg. Fejenként kb. 15-15 ezer, de nem tudom lepjem meg a többi családtagomat is valamivel, mert ugye nincs saját keresetem. Pusztán, amik így megmaradnak, mert nem költöm semmire, abból vásárolok.
2012. dec. 9. 04:20
 1/4 anonim ***** válasza:
15 ezer Ft nagyon sok, miért veszel ilyen drága ajándékot, nem lehetne mondjuk 3 ezerért? Hiszen már annyiból is lehet értelmes dolgot venni. A többi családtagnak szerintem sem kell, max. még testvérnek, nagyszülőnek, de én rájuk is max 1000 Ft-ot költenék helyedben, kis illatszer, tusfürdő, ilyesmi.
2012. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél olyat amit szeretnek. Pl.: szereti párizst, akkor nem veszed meg az eiffel tornyot, hanem veszel egy kulcstartót. (vagy 2Odkg párizsit xD) vagy, látod, hogy szokott hordani ékszereket, akkor veszel valami kis ékszert neki. Vagy, ha pl. szereti a bmw-ket akkor veszel neki egy mini modellt. :D... És ezt berakhatod, kis "zacskókba". A tesco-ba van 3db-os-ban csillagos és belerakhatod azokat. (nem tudom h nálatok van-e.) [link] ilyen csak itt nagyobb mennyiségre adják.
2012. dec. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és 15ezer ft helyett lehet pl. 5ooo-5ooo-et is. Egy díszpárna vagy valami. 2. Voltam.
2012. dec. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem vennék 15-15 ezerért, az rengeteg, ezt biztos nem várják el tőled!

Amúgy meg még a húgomnak veszek, húgom barátjának és az én barátomnak.

Nagymamának közösen veszünk.

2012. dec. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!