Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti milyen otthon, saját...

Ti milyen otthon, saját kézzel elkészíthető dekorációkat tudtok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretném megtudni, hogy ti mikkel díszititek ki a lakást?:) Én eddig kis dobozkákat fűztem össze, le vannak lógatva a polcokról (ilyen kis csillámosak), citrom karikák lógnak a lámpáról, akarok majd csinálni egy szép gyertyás díszt is, és anyagból kivágott szíveket, karácsonyfákat kitömni, összevarrni. Még milyen ötleteket tudtok? nagyon belejöttem most, és érdekel hogy ti miket csináltok, ami egyszerűbb, nem túl drága és saját kézzel elkészíthető (nekem jobban tetszenek azok, mert nem csak összevásárolok ezt azt, aztán teliaggatok vele mindent, hanem foglalkozok is a dologgal). Köszi a tippeket:)
2012. dec. 9. 20:20
 1/2 csak1csajszi válasza:

Szia!:)


Én ilyent csináltam: [link]


Meg só-liszt gyurmából hóembert,csillagot,harangot,angyalkát és kifestettem temperával..Jó lesz a karácsonyfára is :) Meg tobozokat fújtam le arany színűre,ajtódíszt csináltunk még:)


Itt van pár ötlet:

[link]


[link]


[link]


Remélem segítettem:)


Üdv!

2012. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ajtóra készítettem egy kopogtató díszt. Alapja az adventi koszorú szalmakoszorúja, s szárítottam narancs és citromkarikákat, s azt ragasztópisztollyal befedtem teljesen.


Adventi koszorú (fahéj, narancskarika, fenyőág, borostyán, 3 lila gyertya, 1 rözsaszín gyertya, arany szalag)


Ablakra üvegmatrica festékkel hópelyhetek festettem


Narancsokat szegfűszeggel dekoráltam.


A karácsonyfára pedig most készül a mézeskalács

2012. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!