Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek ez jó ötlet a...

Szerintetek ez jó ötlet a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szóval ő nagyon sportos. Mindig sportol és szereti a könyveket. Arra gondoltam, hogy veszek neki ilyen sport táplálkozásos könyvet mert érdekli ez a dolog. Csak már sok könyve van a sportról, de mind másról szól. Ezért vennék neki ilyen táplálkozásról szólót.

Mást nem tudok kitalálni vagyis lenne ötletem , de nincs sok pénzem csak pár ezrem ezért gondoltam erre mert szerintem jó és viszonylag olcsó :)


2012. dec. 9. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! mit sportol? konditerem? mert ha igen, akkor van tippem mit vegyél, az én párom is testépítő (nem 'komolyan', de érdekli) és erős ember is, ha a tiéd is ilyeneket csinál (úgy értem, h nem focista, meg kosaras meg ilyenek, hanem kondiba jár és ilyen könyvei is vannak, pl. edzéstervekről), akkor tudok mondani 2 könyvet, ami kb. az egészet összefoglalja, nagyon jók! Megvan nekünk is mindkettő, másikat nem is vesz, mert ezekben minden benne van


5-6E Ft körüliek!

2012. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

írd le nyugodtan :) érdekel. Elég sokmindent csinál. Elsősorban karatézik, de járt konditerembe is. Jelenleg TRX-ezik is és otthon van ilyen kis termük ott szokott gyúrni is ha úgy van. :)


köszi :)

2012. dec. 9. 21:34
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Engem erdekelne a konyvek cime.


Udv.

2012. dec. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a két könyv:


[link]



[link]

2012. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!