Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Segítenél nekem, ha kreatív vagy?

Segítenél nekem, ha kreatív vagy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segítséget szeretnék tőletek kérni !

Mivel sajnos én nem vagyok túlzottam kreatív,így fogalmam sincs,hogy mit ajándékozhatnék a barátomnak,akivel négy hónapja vagyunk együtt.!

Eddig egy cipős dobozt becsomagoltattam ragasztattam rá a tetejére egy szép kis idézetet.!:)A dobozkába vettem egy alsógatyát,és rányomtattama közös képünket :D Szerintem tök' buli :)

Abba a bizonyos dobozba szeretnék még valami,egyedi,kreatív nem túl drága ajándékot,ami nem eldobható,és emlékezetes ! :)

Biztos van közületek olyan,aki kreatív és szereti az ilyen dolgokat!

Kérlek titeket,irjatok le nekem néhány dolgot,had válogassak! :)

Előre is köszönöm


2012. dec. 10. 18:13
 1/1 anonim válasza:
Szia! Avonból lehet olyan bögrét rendelni amire lehet írni krétával. Én a barátnőmtől azt kaptam Mikulásra és nagyon hasznos mert nagyon feledékeny vagyok. Viszont ez a alsógatyára nyomtatás működik bugyira nyomtatással is? Hol csináltattad? Írj nekem egy privátot légyszíves! KÖSZÖNÖM :)
2012. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!