Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Lányok ti milyen ajándékot...

Lányok ti milyen ajándékot szeretnétek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nemsokára itt a karácsony és semmi ötletem nincs, hogy mit vegyek a barátnőmnek:( Kérlek adjatok pár tippet:) (kb 20 ezer ft-ot költenék rá)

2012. dec. 12. 12:41
 1/4 Mara Acoma ***** válasza:
Én nagyon örülnék egy szép, nem csicsás ezüst szettnek. Fülbevaló,nyaklánc+medál,karkötő. Vagy lehet egy szép köves arany.
2012. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem is ékszerrel nem nyúlsz mellé,viszont egy karórával sem. Tegnap nézegettem casio órákat egy ékszerésznél,gyönyörűek vannak és 20 ezer ft körül van mindegyik.

Én páromtól hajvasalót kértem 15 ezer ft volt,(nem lesz meglepi,mert nem értene hozzá:)), erre volt szükségem mert az enyém már öreg a mostani.

De akár egy fényképezőt is vehetsz,van a fujifilm márka abból olcsón jót tudsz venni pl.

2012. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én táskát és parfümöt kértem.
2012. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is az ékszer mellett szavazok. Tegnap voltam egy zálogházban, 20ezer ft-ért már szép gyűrűt, láncot lehet venni, akár aranyat is.
2012. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!