Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek páromnak Karácsonyra maximum 10 ezer Ft-ig?

Figyelt kérdés
Szereti a rózsaszínt, a macikat, a mókusokat. Valami különlegeset szeretnék neki venni amire nem számít. Most ha veszek neki egy plüss macit az snassz. De ha valamivel fel lehetne turbózni vagy bármi... Ötleteket várok! KÖSZII

#ajándék #karácsonyi ajándék #páromnak ajándék
2012. dec. 12. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

vegyél neki egy ilyet:


[link]


közös fotótokkal, mellé meg egy finom parfümöt.

2012. dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó ötlet! :)
2012. dec. 12. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
A HappyBoxban vannak gyönyörű állatok, mackó is van most, világos barna, nagyon szép, de a téli kollekcióval érkezett rózsaszín sálas fóka és kék ruhás jegesmedve. Szerintem nézz körül. Mellé csomagolhatsz finom illatú testvajat, testpermetet, csokoládét.
2012. dec. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen azt a fókát láttam már és nekem tetszett :D Kávé illatú gyertyát nem tudjátok hol lehetne venni? Most ez jutott eszembe :)
2012. dec. 15. 12:12
 5/5 anonim ***** válasza:

neten nagyon sok van:


[link]


viszont nekem rengeteg illatgyertyám van és ezek csak ha megszagolod akkor illatos,de ha meggyújtod/elfújod semmi illat az a baj,ezért tartom hülyeségnek.

Ez viszont nagyon szép most ez a legújabb szerzeményem,elég khhmm romantikus fénybe borítja a szobát:)


[link]

2012. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!