Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékkal lepjem meg...

Milyen ajándékkal lepjem meg a lakótársamat (29 L)?

Figyelt kérdés

Majdnem két éve vagyunk lakótársak, jól kijövünk egymással.

Meg szoktuk lepni egymást szülinapra, karácsonyra, mikulásra, de most tanácstalan vagyok.


Mit adjak neki?

A múlt karácsonyra és szülinapjára is testápolással kapcsolatos csomagot kapott (Adidas, Yves Rocher)


Most nem tudom mit adjak, ami kb. 2000 Ft körül van és örülne neki.


(Ruhát nem szeretnék, s a vásárlási utalvány/ajándékkártya meg olyan hülyén néz ki, hogy 2 vagy 3000 Ft-ért.)

Szülinapomra színházjegyet kaptam, s nagyon örültem neki. Szeretném, ha ő is örülne!


Segítsetek!


Amit tudok, hogy kap már egy Bencés gyógynövénykrémes csokit és egy házi kecsketejes rózsa alakú szappant.


Köszönöm!



2012. dec. 12. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Vehetnél neki egy jó kis filmet DVD-n,magazin-előfizetést, könyvet,valami lakberendezési cikket,szobanövényt,vázát,kesztyűt,fehérneműt,karácsonyi díszt,ékszert/bizsut,vehetnél egy szép karácsonyi fémdobozt és beleteszel saját készítésű sütit/kekszet,csajos ágyneműt.
2012. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik szereti a testápolással kapcsolatos dolgokat. Én is imádom. Nézz körül a Body Shopban, tudom, hogy drága, de most vannak mini csomagok, én is vettem kettőt is ajándékba csak 2000 forintért. Szerintem a mangós a legfinomabb.


[link]


Ha reggelente szokott müzlit enni tejjel, akkor vehetnél neki egy szép müzlis tálat, a Butlersben most nagyon jópofák vannak, ha nem túl komoly a barátnőd neki is tetszeni fognak. A bögrék is le vannak árazva, adhatsz egyet mellé, a kettő együtt pont kijön 2000 forintból. Ezek is nagyon tetszettek nekem, tőlem is kapja majd ezt valaki.


[link]


[link]


[link]



Boldog Karácsonyt!

2012. dec. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Jó ötlet. Nem ő, de valaki más biztos ilyen tálat kap majd. (Ő most vett az IKEÁ-ban)


Neked is boldog karácsonyt és jó készülődést!

2012. dec. 13. 14:20
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezek jutottak még eszembe:


- csésze teával /esetleg sima üvegcsésze virágzó teával/

- neves törölköző

- befizetem egy masszázsra


Szerintetek?

2012. dec. 16. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első és az utolsó jó, a középső szerintem nem túl eredeti és nem is túl kedves. De Te tudod, örülne e.
2012. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!