Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra parfüm a páromnak...

Karácsonyra parfüm a páromnak jó ötlet?

Figyelt kérdés
Nem szokott használni, nem tudom miért,még sosem beszéltünk erről,de ötlethiányos vagyok ami azt illeti,mert még nem igazán ismerjük egymást 2 hónap után.Vegyek neki vagy se? Miért ne használhatna ez után,vagy nem jó ötlet?
2012. dec. 13. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem használ parfümöt, lehet nem szereti. A legötbb pasi csak deót használ, annak elég intenzív az illata. 2 hónap alatt azért kicsit jobban is ismerhetnéd. Nincs semmi más, amire vágyna?
2012. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom,pénztárcát szerettem volna de most vett :S szereti az autókat,érdekli a tudomány,de ez ügyben nem tudom pontosabban mi tetszene neki.

Meleg sál,kesztyű milyen ötlet?

Esetleg ágynemű?

2012. dec. 13. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Én se voltam az a parfümös fajta, de a párom vett nekem ajándékba, és azóta használom. Meg az illata is bejön.

Szerintem parfümmel nem lehet melléfogni.

2012. dec. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vegyél neki egy szép könyvet,a parfümöt majd jövőre:)han már jobban megismertétek egymást.
2012. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. pont, hogy a parfümmel lehet nagyon melléfogni! Ami szerinted jó illatú, az lehet másnak irritáló!
2012. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!