Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak még a barátnômnek?...

Mit adjak még a barátnômnek? Mivel díszítsem ki a lapot?

Figyelt kérdés
14 Évesek vagyunk mind a ketten .A legjobb barátnômnek karácsonyra ajándékáról lenne szó. azt már tudom mit kap :egy lapra leírom az érzéseimet iránta (mivel mindig ugyérzi hogy én nem tekintek rá legj.barátnôként) csak nemtudom hogy a lapra meg meg mit csináljak. ragasszak valamit?rajzoljak?borítékba rakjam a lapot? szines lapra,kartonra vagy csak sima fehér lapra? kôszônôm annak aki segít :)
2012. dec. 16. 19:29
 1/1 Petrus601 válasza:

A sima fehér lap, de a színes is megteszi. Rajzolhatsz is rá, például a szöveg köré valami motívumot, vagy valami kis egyszerű mintát, nem muszáj túlbonyolítani, a kevesebb néha több.:)

Szerintem jobb ha borítékba teszed, és talán még azt is "kidíszítheted".:) (Csak ne vidd túlzásba, mert akkor giccses lesz.)

2012. dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!