Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen vicces ajándékot adjak...

Milyen vicces ajándékot adjak a fiúnak, akit húztam? 14/l

Figyelt kérdés
Az osztályban húztunk, és én az egyik fiút húztam. Elég félénk, nem tudok róla sokmindent. A legjobb haverja szerint vegyek neki valami vicceset. MAX 3000 ft-ot akarok rászánni, és valami olyan kéne, amit pécsen is meg lehet venni. Valami ötleteset, ami tényleg nagyot üt. öTLET? ELŐRE IS KÖSZÖNÖM :)

2012. dec. 16. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
vegyél neki nutellát, az vicces lesz és tuti hogy örülni fog neki :D
2012. dec. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vegyél neki: Barbi babát, női fehérneműt, egy poénos feliratú pólót, egy vicces párnát (láttam olyan női kebel alakút néhány boltban biztos vagyok benne hogy a közeletekben lévő városban Te is találhatsz egy olyan ajándék boltot, ahol ilyet lehet kapni) és ha nagyon durvát akarsz neki adni akkor vegyél egy olyan plüsst aminek hát, hogy írjam... rugós a nemi szerve. Remélem tudtam segíteni!
2012. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!