Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ha karácsony napjaira kérhetné...

Ha karácsony napjaira kérhetnél valakit magad mellé, aki már (vagy még) nincs veled, élnél a lehetőséggel? Ha igen ki lenne az?

Figyelt kérdés

Ha 24.-25.-26.-ára magad mellé varázsolhatnál valakit aki már nincs veled (elhunyt szülő, barát aki elhagyott/messze van), vagy még nincs veled (leendő kisbaba, nagy ő a jövőben) élnél a lehetőséggel?

Ha igen ki lenne az, akit kérnél az ünnepre magad mellé?



2012. dec. 17. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Édesapámat.

Bár ha csak az ünnepre, akkor inkább mégse. Elég volt egyszer elveszteni..

2012. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ez tényleg kicsit "hülyeség" igaza van az elsőnek, elég egyszer elveszíteni, bár tényleg jó lenne ha velünk lehetnének elveszített szeretteink.
2012. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
A nagymamám,de pár napra nem lenne elég,fájna még egyszer elveszíteni,úgyhogy inkább azt az embert,aki most nagyon távol van tőlem,és elmondhatatlanul szeretem :))
2012. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet durva lesz, e én a kiskutyámat kérném vissza, 6 éve halt meg, és még ma is hiányzik nekem..
2012. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is édesapámat választanám, olyan szomorú nélküle a karácsony, de valóban nehéz lenne újra visszarázódni az életbe utána. Ennek ellenére azt hiszem mégis kérném, hogy legyen itt. Annyi mindent nem mondhattam el neki, amit tudnia kellene... Annyi minden kiamardt...
2012. dec. 17. 20:20
 6/11 anonim válasza:
3 napra nem kívánnék senkit, mert jobban fájna megválni tőle.
2012. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Két ember kívánnék magamnak.

Az egyik a barátnőm lenne, akivel jó lenne három napig úgy lenni, mintha még barátok lennénk. Úgy szeretném megkérdezni tőle, boldog-e az életével, és hogy kit hord a szíve alatt.

A másik a már nem élő nagymamám lenne. Ha ő itt lenne, nem ilyen lenne a családom. Sajnos, nagyon kicsi voltam, amikor meghalt, de állítólag imádtuk egymást, és egyébként is egy tündér volt anyának, és anyósnak is.

2012. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kérdező,az a fő,hogy a szívedben mindig ott lesz,és így örökre veled marad :))
2012. dec. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én az anyai nagymamámat kérném. Nem magamnak, anyának. A halála előtti utolsó években nem tartották a kapcsolatot, ezt anya a mai napig bánja. Biztosan örülne anya, ha láthatná, ha beszélhetne vele, ha csak 3 napig is... Persze én is örülnék, ha újra láthatnám, bár kicsi voltam, amikor utoljára láttam, de szép emlékeim vannak róla. :)
2012. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Az anyai nagymamám és anyósom. Anyumnak, a lányomnak és a férjemnek. A lányom sajnos egyikőjükkel sem találkozhatott. De az a három nap nem lenne elég. :-(

Én is szeretnék valakivel találkozni,ő már kis angyal és meg sem születhetett, ez volt megírva. Nagyon picike volt amikor elveszítettük, annyira fáj. :-(

2012. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!