Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Most vagyok elsős gimnazista,...

Most vagyok elsős gimnazista, és nem tudom mit adjon az osztály az ofőnek . Karácsonyra szeretnénk neki valamit adni, és nincs ötletünk. Nektek van? Ha igen, írd le mire gondoltál! Köszi, hogy elolvastad.

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen értékben?

Milyen szakos?

Van hobbija?

Milyen a stílusa?

2012. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi annak idején vettünk egy tálcát, amire elfért 6 talpas pezsgős pohár (amit szintén vettünk rá), és egy szép idézetet gravíroztattunk bele. De ha tudtok konkrét hobbiról, azzal kapcsolatos motívumot is lehet (pl ha szereti a motorokat, egy bizonyos autótípust, ilyenek). Vagy egy márkásabb tollat, és abba gravíroztattok. Vagy ha ne adj Isten dohányzik, akkor egy Zip öngyújtóba. Ezekkel az ajándékokkal nem lehet nagyon mellé lőni.
2012. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk épp most építkezett és költözik az ofőnk,ezért egy ikeás utalványt vettünk neki:) De lehet az könyv vagy könyvutalvány, ha van hobbyja, ahhoz kapcsolódva.

Vastagfalú üveg padlóváza

Tényleg az ki sem derült, hogy nő vagy férfi?

2012. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!