Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak karácsonyra a...

Mit adjak karácsonyra a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Eddig mindig készítettem valamit. De már idősebb is vagyok, az ember ilyenkor mát nem szokott nagyon készíteni, meg az rengeteg idő is, s most az nekem nincs. És pénzem sincs, iskolába járok, zsebpénzt nem kapok. diákmunkákat meg addig nem tudok vállalni, meg mondom, péntekig nincs időm, pénteken koncertet tartok egy pár helyen. Szóval valami kreatív ajándékra gondoltam. Múltkor, apám névnapjára 5 órát adtam ajándékba, azt mondtam neki, van 5 órája, és megmondta mi a munka, s ledolgoztam. Apumnak meg anyumnak, illetve a bátyámnak kéne vmit kitalálni. help :S

2012. dec. 18. 21:47
 1/1 Rs. válasza:

Hogyha nincsen pénzed semmire, akkor mégis valami kreatív cuccot kell nekik előállítanod :)

Van egy csomó kreatívos könyv, de szerintem sok fent van neten is. Vagy pl. anyukádnak egy karkötő? ilyesmik?

2012. dec. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!