Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom akivel másfél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom akivel másfél éve együttvagyok, megszólta és megreklamálta hogy megkaptam előbb a telefonom mint karácsony, mert "karácsonyra kapom". Mér fáj neki?

Figyelt kérdés
Már 2napja nemhallgatok mást csak h előbb megkaptam a telefont,meg senkinél se szokás előbb ajándékozni..nagyon rosszul esik minek szólja meg?ha azt vesszük,semmi köze a családi szokásokhoz és ahhoz,hogy mit hogyan csinálnak anyuék,akkormeg?
2012. dec. 18. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez, furcsa... De mondd el neki is, amit most nekünk, hogy nálatok ez a szokás, és legfőképpen azt, hogy neked nagyon rosszul esik, hogy két napja ezt hajtogatja!
2012. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert gyerekes? Nyilván azok is vagytok még...
2012. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mindketten idióták vagytok...
2012. dec. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem az idióta és lemondó kommentárokra vagyok kiváncsi, mehettek innen ,nemérdekelnek az ökör válaszaitok!
2012. dec. 18. 23:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Itt is megy a dedó. Hajrá óvoda!! Ha ez lenne a legnagyobb problémám lesz0pnám magam örömömben!
2012. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként kerdezd meg a baratodat ,hogy miert erez igy.szerinted rajta kivul ki tudja meg, hogy mi baja van??
2012. dec. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
esetleg érdekelne valaki olyan válasza is aki normálisan hozzátud szólni és nemidiótáz meg kisgyerekez le rögtön..
2012. dec. 18. 23:33
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet valami gyerekkori frusztrációja jön elő rajta, vagy csak komolytalan
2012. dec. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, már bocs de... ezt vele beszéld már meg! Most erre mi mit tudunk mondani? Azt hogy ide jöttél rinyálni, de minek is? Mi ezzel nem tudunk mit tenni.

A barátodnak nem tetszik, hogy korábban kaptál ajándékot. áhhá. oké. szívás. ?

2012. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

tudod az emberek azért jönnek ide hogy meghallgassák a másik véleményét az épp leírt szituációról. Ha te nem vagy kíváncsi a válaszainkra akkor te húzz innen a p*csába. Amúgy meg nem támadni kell okoskám hanem inkább egy kicsit belegondolni hogyha a hetedik is azt mondja hogy kis sz@rosok vagytok ... akkor azok vagytok!

Gyerek vagy ő is gyerek és csatlakoznék az előttem szólóhoz. Fejen állnék örömömben ha annyi gondom lenne az életben hogy előbb kaptam meg a telefonom és ez a barátomnak nem tetszik.-.-"

Keress magadnak valakit aki meghallgat és ne ide rinyálj légyszíves.köszi,bözse voltam

2012. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!