Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit csináltok karácsonykor?

Mit csináltok karácsonykor?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ünnepelünk
2012. dec. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ünnepeljük Karácsony János zenész névnapját: december 25. karácsony, december 26. karácsony, december 27. János ☺
2012. dec. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24-én összepakolom a bőröndöm, átrendezem a szobám, kimegyek a férjem elé a vasútállomásra, aztán vacsi, este nagymamámnál alvás. Másnap ebéd egy kisebb városban, aztán este irány haza vonattal. Utána végre pihi. :)
2012. dec. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
baszok
2012. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Reggel: elhozzuk az étteremből a halételeket és káposztát (minden mást mi főzünk meg, még előtte hétvégén, meg sütünk is), majd feldíszítem a fát, kicsit csinosítom még a lakást, aztán jön a szűk család. Közös vacsora, ajándékbontás, zenehallgatás, beszélgetés... :) Nagyon várjuk!
2012. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23.án elkezdjük előkészíteni az ételeket..24.én Reggel közös családi kávézás, majd behozzuk a fát.. Délelőtt feldíszítjük, közben megy a főzés is.. Korán ebédelünk, de nem túl sokat és folytatjuk a főzést, sütést.. Kora este ünnepi vacsora,ajándékozás, koccintás, alvás.. (ez a lányok programja..A fiúk programja ugyanez, a főzés, sütést lecserélve számítógépezésre, xboxozásra, nyafogásra, hogy együnk már..
2012. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
puzzle-zünk a tesómmal, meg néha-néha kinézünk a konyhába, ha kell segítünk sütni-főzni, este vacsora, aztán mint mindig, megint megnézem a "reszkessetek betörők" -et xD
2012. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

24-én sütés főzés, evés ivás, ünnepi lakoma, ajándékbontás.

25-én és 26-án pihenés, maradékok evése, ivása.

2019. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#4 - Ne bassz!
2019. szept. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!