Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Elítélitek azt aki nem szokott...

Elítélitek azt aki nem szokott karácsonyfát állítani díszíteni karácsonykor?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és talán életemben öt alkalommal díszítettünk karácsonyfát. a szaloncukrot idő nap előtt tévézés közben megettük nincs egy db dísz sem mert eltört szétrepedt stb. Meg nincs is hozzá hangulatom. Műfenyőre nem érdemes költeni mert nem valódi. Az igazi fákat meg sajnálom olyan kicsik és kivágják őket. Én akkor szeretem a fenyőt amikor jó kis deszka van belőle. Annak legalább haszna van. de a karácsonyfa csak pazarlás. Apukám sincs már sajnos velünk mert meghalt régebben pedig dolgozott karácsonykor szóval nekem ez nem ünnep csak borzalom. Ezért is utálom ennyire

2012. dec. 23. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Égjen a Pokol tüzén, az ördög fattya!


Most ez miért olyan nagy kérdés? Nincs benne semmi, ha te nem csinálod.

2012. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van a csoda... Karácsony csodája. Amire várunk. És ami teljesedik. De ez a csoda nem a színes szalagokkal átkötött dobozokban rejlik. Nem a feldíszített zöld fenyő alatt találod. Ezt a csodát másutt kell keresni, másutt lehet megtalálni. Ez a csoda a kedves szavakban, őszinte, szívből jövő kívánságokban, szerető érzésben érkezik. És kell ennél nagyobb ajándék? A következő háromszázhatvanöt napban ezek kísérnek, ezek adnak erőt. Nem a csomagokban lapuló tárgyak, hanem csakis ezek. Csak ezek... Ez a karácsony csodája.


Csitáry-Hock Tamás


Kedves kérdező! Nem a karácsonyfán múlik az ünnep varázsa! Ez a szívekben kell tanyát verjen! Ha ez nincs meg, nem kell fenyőfa sem! Legyen a szívedben karácsony, szeretet, ezt oszd szét az embereknek, és minél többet adsz belőle, neked annál több marad! Kívánok áldott, békés boldog ünnepeket, sok szeretettel.

2012. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem ítéllek el,jól teszed mi sem szoktunk.Nem szeretem az ünnepeket,pláne a húsvétot.
2012. dec. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Számomra tökéletesen érdektelen a karácsony is, a faállítás is. Úgyhogy én nem ítéllek el.:-)
2012. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. megnyugodtam megmondom őszintén. Mellesleg elég sok helyen már inkább a házakat díszítik nem pedig a fákat. Ez az új divat ami szép is de néha már túlzás az is amikor az egész házon több ezer égő van egyszerre
2012. dec. 24. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!