Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti kit köszöntötök föl karácso...

Ti kit köszöntötök föl karácsonykor?

Figyelt kérdés
A szerelmeteket felköszöntitek?(mármint a viszonzatlant :(

2012. dec. 23. 16:21
 1/3 anonim válasza:

Tavaly felköszöntöttem idén nem mert idén nincs :)


ÉS mivel se tesóm, se apám, sőt rokonok is a világ túlsó felén élnek így anyumat köszöntöm csak fel. Legalább olcsón megúszom :)

2012. dec. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a viszonzatlant? miért köszönteném fel? Amúgy is, én nem tudok szeretni olyat, aki nem szeret, és nagyon örülök, hogy meg van ez a képességem. Persze, még én vegyek ajándékot annak, akinek eszébe sem jutok...?
2012. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár én sem vagyok együtt azzal, akivel szeretnék, mivel jó barátok vagyunk, fel szoktam köszönteni. Ha magasról tenne rám, akkor biztosan nem, akkor nyilván nem is örülne neki.


Nálam a karácsony tényleg a szeretetről szól, így aki közel áll hozzám, vagy kap ajándékot (közeli családtagok), vagy írok nekik/hívom őket (barátok), gondolok rájuk.


Te hogy vagy ezzel a dologgal?

2012. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!