Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak én vagyok már rosszul a...

Csak én vagyok már rosszul a karácsonytól?

Figyelt kérdés

mindenhol azt látom, hallom, olvasom h karácsony így, karácsony úgy... nem tudom nekem a karácsony egyáltalán nem a szeretet ünnepét jelképezi... rosszul vagyok már ha meglátom... legszívesebben átaludnám ezt a 2 hetet ami az előkészületekkel és magával az ünneppel telik...

mikor még kicsi voltam úgy 8-9 éves koromig mindig vártam, de azóta gyűlölöm, de a szüleim mindig erőltetik ezt az egészet, pedig ha rajtam múlna biztos nem lenne semmi karácsonykor...

velem illetve a szüleimmel van a baj (mert nyilván a család is közrejátszik abban h mit gondolunk róla) vagy más is így van ezzel?

17/L



2012. dec. 23. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
szintúgy, de én még a szülinapokkal és névnapokkal is így érzek :)
2012. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel..bár az előkészületeket nagy ívből leszarom de holnaptól szívesen aludnék 27.-ig...19/F
2012. dec. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Így vagyok vele én is. Amióta elhunyt a családom nagy része és alig maradt valaki a szűkebb családi körből, azóta nem tudom élvezni egyik ünnepet sem. Ráadásul nemrég okozott hatalmas csalódást az a lány, akit tiszta szívemből szerettem és értelmet adott a napjaimnak. Hát ilyen kellemes lesz az ünnep nekem, de nem számít. Remekül meg fogom játszani magam idén is, hadd higgye azt mindenki milyen kiegyensúlyozott, határozott férfivé cseperedett az évek alatt a család ****kéje.


25F

2012. dec. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

nekem is ez a helyzet évek óta csak megjátszom a boldogságot, de nem csak karácsonykor, hanem egész évben mosoly az arcomon, pedig nincs rá okom. Azért csinálom hogy addig se zaklassanak a "mi a baj?" kérdésekkel.


Mondhatni emos vagyok, csak épp ezt senki se tudja rólam. majd egyszer talán kirobban az egés belőlem vagy tépek a f*nébe.

2012. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nagyjából én is akkor utáltam meg mikor meghalt a nagypapám illetve mikor már olyan beteg volt h nem tudott eljönni hozzánk... előtte a nagyszüleim, nagynénémék mind itt voltak, akk még olyan jó volt minden, de amióta a szüleimmel és a nagynénémmel+ a qva idegesítő f*szkalap férjével karácsonyozok minden más lett...

az előkészületek mondjuk engem se érdekelnek, de engem már az is idegesít h ezzel van tele a tv, újságok, plakátok... szóval minden...

már most elkap a rosszullét, ha arra gondolok h holnap ilyenkor az ünnepi asztalnál kell ülnöm... ma már azon gondolkodtam h holnap bezárkózok a szobámba, fülest a fülembe és nem érdekel semmi, de akk meg egész évben azt kellene hallgatnom h milyen bunkó vagyok...

velem az a baj h én már megjátszani se tudom h mennyire örülök ennek az egésznek... általában leülök, tömöm magamba a kaját, aztán a többiek úgy is úgy belemelegednek a politikába, nyugdíjrendszerbe, és a hétköznapi híradásos történetekbe h észre se veszik h ha lelépek...

de látom akk nem én vagyok az egyetlen akinek a karácsony már nem ünnep, hanem inkább átok...

2012. dec. 23. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem a legjobban az idegesít, hogy a boltok már október közepén felvannak díszítve, a másik dolog, ami nagyon idegesít, az a tömeg. Tegnap rosszul is lettem egy kicsit, annyian tolongtak a bevásárlóközpontban...
2012. dec. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utálom az egész felhajtást. sok gyökér ember meg van bolondulva, ész nélkül költik a pénzt, azután meg sírnak hogy jaj nem tudjunk a számlákat befizetni. meg az hogy minél drágább ajándékokat vegyenek egymásnak. meg az a sok álszent ember szánalmas, amikor egész évben nem foglalkoznak egymással, és karácsonykor meg legyünk boldog család. én már jó pár éve nem karácsonyozok, mert egy magam vagyok
2012. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem csak te... Undorodom már a kényszeres jópofizástól...
2012. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!