Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek gáz, ha én ezt...

Szerintetek gáz, ha én ezt kértem karácsonyra?

Figyelt kérdés

semmit. Semmit nem kértem.

Valójában ami kell az életemhez, az megvan. Komolyan...kérjek telefont? Minek?

Valami vackot, amit egy év múlva kidobok mert megunom, minek?

Valójában a Föld 95%-a rosszabbul él, mint én és mint mi magyar emberek szóval nincs pofám kérni csilli-villi hülyeségeket, amikor van akinek még víz sem jut elég.

Gáz, hogy így állok a karácsonyhoz vagy az a gáz hogy sokan ajándékokkal akarják a szeretetet kifejezni?


22/F


2012. dec. 24. 11:55
 1/4 Mikey1988 válasza:

Szerintem ez normális dolog. Én nekem sem az ajándékozásról szól a Karácsony. Meg ajándéknak nálunk ott van úgy is a karácsonyi étkezés, a kaják és az innivalók. Meg a Karácsony lényege számomra a boldog és békés környezet, a karácsonyi díszítések, a karácsonyfa. Valamint valamelyest jobb, ha a táj is fehér Karácsonykor, mert az csak fokozza az élményt. Én nekem sem kell ilyen csili-vili dolgok. Mobilom már van és még nem kérek újat. A netbookom működik, így táblagépet majd csak az elromlása után veszek.


24/F

2012. dec. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Teljesen igazad van.

Szerintem egyáltalán nem gáz.

Inkább az, hogy manapság a karácsony csak is az ajándékokról szól..

2012. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
örülj neki hogy mindened megvan és boldog vagy, számomra sem az ajándék a fontos, én egy fiúra vágynék...de Ő nem az enyém...de őt kérem karácsonyra évek óta:D
2012. dec. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem sincs barátnőm, de nem ezen múlik az életem, tehát mindenem megvan ;)
2012. dec. 24. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!