Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kb. hány forint értékben...

Kb. hány forint értékben kaptatok ajándékot? Érzitek a válságot/szegénységet?

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Én SOHA nem számoltam utána, hogy hány FORINT ajándékot kaptam, ez NEM pénz kérdése.


Akinek ez számit, az igencsak szánalmas lény...

2012. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi még nem ajándékoztunk, de idén volt az első év, amikor megbeszéltük, hogy csak jelképes ajándékozás lesz. Máskor mindig ilyenkor kapta meg mindenki azokat a nagyobb dolgokat, amire vágyott (nagyobb háztartási gépek, szerszámok, bicikli, laptop, hangszerek...), idén viszont egyáltalán nem költünk ilyenekre.

Néztem is a karácsonyfát, hát sajnos most nincs alatta annyi ajándék, mint szokott. Ez őszintén szólva engem zavar. Pontosan tudom, kinek mit adnék legszívesebben, apukámnak pl. kuplung kéne meg elintézni a kocsi levizsgáztatását, ez lenne a tökéletes ajándék. De nem telik rá. Így könyvet kap, tudom hogy ennek is örülni fog és olyat választottam, ami érdekli, de azért bánt, hogy az anyagiak miatt nem tudom megadni neki azt, amire tudom, hogy vágyik :(

2012. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem arra megyünk ki milyen értékben kapjon valamit, hanem arra hogy jelképes legyen, és lehetőleg olyat adjunk amire szüksége van. Mivel nálunk már mindenkinek van keresete így már nincs az a nagy ajándékozás hogy laptop, számítógép, Tv meg ilyenek hanem kisebb háztartási gépek maximum amik pár ezerből megvannak meg apróságok, és ennyi.

Nálunk mindenki megvolt elégedve mindennel.

Mi a barátnőmmel közösen kaptunk egy kenyérpirítót meg egy turmixgépet. Ez összesen van 10 ezer forint maximum.

2012. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy normális kenyérpirító meg turmixgép együtt minimum egy húszas! Boldog Karácsonyt!
2012. dec. 24. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Semmi különbség. Eddig is 2000 forint per fő meg ezután is, mert nem az érték a lényeg, hanem hogy együtt vagyunk egészségben. Amire szükség van drágább dolog azt bármikor megvesszük az év során amikor szükség van rá.
2012. dec. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
(Egy normális kenyérpirító meg turmixgép együtt minimum egy húszas! Boldog Karácsonyt!)Ezt a bunkó megjegyzést szánalmas vagy.
2012. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Na, hogy valaki a kérdésre is válaszoljon:

25 000 Ft-ba került az én ajándékom, amit a páromtól kaptam.

A tágabb családban megbeszéltük, hogy nem lesznek nagy ajándékok, csak apróságok, korábbi években nem volt ilyen jellegű megkötés, úgyhogy igen, valamilyen szinten szegényebb az idei ünnep.

2012. dec. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
végre egy normális válasz! köszönöm!
2012. dec. 26. 13:13
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Kisebb értékűt kaptam,de nem érzem szegényebbnek az idei karácsonyt,mert épp nem volt szükségem drágábbra,tavaly pedig volt,azért kaptam.
2013. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nem tudom hány ft/sékel lehetett, de évek óta most kaptam a legtöbb ajándékot, így válságot/szegénységet az ajándékokon nem éreztem. azt amúgy érzi az ember.
2013. jan. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!