Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egyedül vagyok. Mit csináljak?

Egyedül vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a nagyszüleimmel és a nővéremmel élek. Nővérem este 10ig dolgozik, a nagyszüleim meg alszanak. Mit csináljak? Olyan magányosan érzem magam.

2012. dec. 24. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet h most sokan le fognak szólni, de én azt ajánlom neked h felejtsd el h karácsony van, mert akk még jobban fog fájni és még rosszabbul fogod érezni magad, ha arra gondolsz h most máshol h karácsonyoznak...

tedd a fülest a füledbe és jó pörgős számokat hallgass, illetve keress vmi jó játékot neten amivel lefoglalod magad és nem gondolsz a karácsonyra...

2012. dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem tudom sajnos kiverni a fejemből és tényleg nagyon rosszul esik, ha belegondolok, hogy a barátnőim most a családdal milyen jól elvannak.. gondoltam sütök valamit, de sajnos nem volt pénzünk még ilyenkor sem az alapanyagokra.. :'(
2012. dec. 24. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:

meg tudlak érteni, nekem se valami fényes a karácsonyom...

nálunk meg állandóan megy a veszekedés és mindjárt jön a nagynéném meg a herélt kappan hangú férje... (apám nevezte el így, mert úgy beszél mint aki ki van herélve)

utálom a karácsonyt... aki kitalálta ezt az egészet az biztos nem gondolt abba bele (vagy nagyon gonosz ember volt)h ez az ünnep ami amúgy a szeretetről szól, emberek millióinak okoz fájdalmat... kinek így, kinek úgy...

2012. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ahogy igy olvasom a gyk-t, hogy kinek hogy rontja el a napjat egy-egy rokon, mert karacsonykor csak illik athivni alapon. Kezdem ugy erezni, hogy nem is olyan rossz egyedul :D
2012. dec. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az a legdurvább h mi nem hívtunk senkit, tegnap este bejelentették h jönnek... ha azt mondjuk nekik h ne jöjjenek, mert utáljuk őket akk azt hiszik hülyülünk és akk is beállítanak...

EGYSZERŰEN UTÁLOM, GYŰLÖLÖM A KARÁCSONYT!!

2012. dec. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
En szeretem a karacsonyt, csak azt nem ami vele jar :D
2012. dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Ne hidd, hogy másoknak boldog ez az ünnep. Sajnos már rég nem arról szól, amiről igazán szólnia kellene. Már egy hónappal Karácsony előtt az emberek idegesen a boltokban toporognak akár órákat sorban állva (drága) ajándékokért, az egész sokszor csak a pénzről szól és nem a szeretetről. Sokan magányosak ilyenkor, még azok is, akik nincsenek egyedül. Próbálj meg valami olyant csinálni, ami igazán boldoggá tesz :)
2012. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!