Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy vészeljem át az ünnepeket...

Hogy vészeljem át az ünnepeket teljesen egyedül?

Figyelt kérdés

Sajnos több száz kilóméterre élek a családomtól (szülők,testvérek) a munkám miatt,amit most vesztettem el. A párommal nemrég szakítottunk,hazautazni meg nem tudok,mert pont annyi pénzem van,hogy kifizessem az albit,meg kaját vegyek.Január elsejétől lesz új munkám.

Bele fogok bolondulni,hogy ezt a 3 napot a 4 fal közt egyedül kell töltenem.


2012. dec. 16. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
nézz körül a környéken, biztos h van olyan szervezet ahol önkénteskedhetsz, hajléktalanoknak vagy szegény családoknak segítenek szép ünnepet teremteni. Miközben nálad rászorulóbbaknak segítesz, kicsit el is felejted a saját bajod. hidd el, ez beválik,
2012. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyibe kerül a kaja? Nem tudnál abból a pénzből inkább hazautazni és otthonról hozni pár napra való kaját?
2012. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Ha egyedül érzed magad, keress fel valakit, aki magányos.

Ha boldogtalan vagy, próbálj felvidítani valakit.

Nem baj, ha nincs pénzed, biztos vannak, akik már a társaságodnak is örülnének, például idősek, betegek, akik szintén egyedül vannak, vagy szomorkodnak.Ünnepek táján biztosan szoktak lenni jótékonysági megmozdulások is, például ételosztás, lehet, hogy önkéntes segítőként szívesen látnának valahol, így nem unatkoznál, nem lennél egyedül.

2012. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
A helyedben nem foglalkoznék azzal, hogy ünnep van, azt csinálnám, ami örömet okoz. Akár olvasás, dvd-zés, tv-zés, ha lány vagy, arc- és hajpakolás, szépítkezés, szóval úgy tekintenék rá, mint egy átlagos hétköznapra. Voltam már hasonló helyzetben én is, hidd el, túlélhető ez a szituáció.
2012. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

vagy pl ez is nagyon jó,együtt mennétek sétálgatni,beszélgethetnél vele,és nem lennél egyedül:)


[link]


ha meg egymásba szerettek,nem is kell visszaadnod persze:)

2012. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig ezer hála és köszönet,mert erre nem gondoltam,de tényleg felkeresek valami karitatív szervezetet,hogy segíthessek :)! Köszönöm!!!!!!!!!
2012. dec. 16. 19:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Másrészt hidd el, sokan lesznek még egyedül rajtad kívül, gyere ide fel a GYIK-re.

Sok ember fog itt lenni, akiknek akár 1-2 jó szó is elegendő lesz ahhoz, hogy ne érezzék olyan magányosnak magukat, pár mondattal el tudod valakinek a bánatát oszlatni, stb.

Gyere közénk akkor is, és figyelj, kinek lesz szüksége a segítségedre!

2012. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

19:42-es.Ez nagyon jó lenne,de az albimba nem fogadhatok örökbe kutyut!

19:49-es annyira jól esett,amit írtál,még el is érzékenyültem,nem tudom mért :). Olyan jó,hogy vannak itt ilyen kedves emberek!

2012. dec. 16. 20:10
 9/11 anonim ***** válasza:
1 Inkább az állatkertben próbálkozz a tesók között.XD
2012. dec. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó,ez jó volt :D!
2012. dec. 16. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!