Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Csak én vagyok úgy vele hogy...

Csak én vagyok úgy vele hogy nem ez a legjobban sikerült karácsonyom?

Figyelt kérdés

Sajnos mi idén a karácsonyunkat kicsit elkapkodtuk, oké volt ajándék, kaja minden, de a készülődést nem vittük túlzásba ami nem is baj, meg időnk sem volt rá nagyon. Az a baj hogy holnap jönnek át a rokonok és őket csak a kaja érdekli őket meg persze a kötekedés, berugás stb.... Mi már mindannyian dolgozunk, nekem ez az első karácsonyom 16 éves korom óta amikor nincs barátnőm, eddig ugye a szentestéket külön töltöttük egymástól, egy barátnőm volt akivel két karácsonyunk volt egymás után ez lett volna a 3. Első alkalommal még külön voltunk szenteste, de tavaly együtt töltöttük azt. Kora délután náluk voltunk, estefelé meg nálunk, jó is volt, az egész karácsonykor együtt voltunk. Idén most nincs barátnőm lassan 2 hónapja hogy szakított velem, és ugye idehaza sem valami jó a hangulat a nővérem is csinált egy nagy marhaságot azzal hogy elment új életet kezdeni és még felhívni sem hajlandó minket, a bátyám is beteg, az is csoda hogy az ünnepekre hazaengedték a kórházból. Én meg magányosnak érzem magam, mert nincs mellettem az a lány akihez odabújhatnék, nem tudok mosolyt csalni az arcára és ez engem bánt, mert rég volt olyan karácsonyom amit egyedülállóként töltöttem volna. 23 éves vagyok, tudom még fiatal de már szeretnék külön életet, de nem egyedül, mert értelmetlennek tartom. A családomat is szeretem szeretek itthon élni velük, meg az életem is szeretem, csak a szerelem nélkül elég üresnek érzem, de igyekszem építeni a jövőmet amennyire csak lehet ebben a fos világban.

Tényleg csak én érzem ezt így? Vagy más is van akinek nem lett tökéletes ez a karácsonya?



2012. dec. 25. 12:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom nem csak énvagyok így ezzel :( Utolsó nagyon sajnálom hogy a te karácsonyod ilyen lett:( Sajnos nem tudok ehhez többet hozzá szólni, fel a fejjel biztos hogy ezt bepótoljátok majd jövőre:) nekem is volt régebben hasonló karácsonyom amikor a szokásos nagy karácsonyfa helyett csak egy nagyon pici fenyőfát tudtunk szerezni azt is a szomszédunk adta mert a rokona fenyőfákat árult és tudott hozni egy olyat. Ajándék szintén nem volt, kajából is csak az ami le volt fagyasztva korábban.
2012. dec. 26. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!