Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hány napos lett a karácsony?

Hány napos lett a karácsony?

Figyelt kérdés
Ugyanis még ezen az oldalon a logón (gyakorikérdések pont hu) mindig vannak hópelyhek. Valamint vlc playert használok a gépemen, és azon is ott van még a mikulás sapka a szélén. Holott már ilyenkor el szokott tűnni 27-én.

2012. dec. 27. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A karácsony mindig ugyanannyi napos. Az, hogy a szoftvereket mikor frissítik, az más kérdés. Gondolj bele, az üzletek már november végén fel voltak díszítve. Akkor idén egy hónapos volt a karácsony?
2012. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki,hogy még nem tűnt el teljesen a karácsonyi hangulat 27.-én,így is hamar eltelt ez a 3 nap
2012. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem minden ünnep ugyanaz az egyhangú nap. Unalmas.
2012. dec. 27. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:

november? :D

nálunk a halloweeni mécsesek mellett már ott voltak kirakva a karácsonyfadíszek :D

2012. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez most kb olyan, hogy a karácsonyfát se szeded le 26-án este, hanem még 1-2 hétig ott áll a lakásban. akkor most 2 hétig tart az ünnep vagy mi??
2012. dec. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt még tél van,tehát a hópehely amiatt is van,másrészt az is ide van írva,hogy "és boldog új évet kivánunk".
2012. dec. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!