Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti karácsonykor, családi...

Ti karácsonykor, családi ünnepekkor fel szoktatok öltözni az ünnephez? Fiatalok, ti a párotokkal meghonosítanátok ezt a szokást a közös életetekben?

Figyelt kérdés
Bár külsőség, szerintem igenis van értelme. Szerelmesek között pedi főleg.

#ünnep #karácsony #öltöny #ünnepi ruházat
2013. okt. 5. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, mi meztelenül vagyunk ünnepekkor :D
2013. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.mert ezzel is megtiszteljük a másikat és magunkat.
2013. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, mivel ünnep megadjuk a módját!
2013. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 schocko ***** válasza:
Nem szoktunk soha semmihez kiöltözni, mert értelmetlennek tartjuk...
2013. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Én mindig frakkban szoktam kicsomagolni a tusfürdőt meg zoknit.
2013. okt. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Maximum egy normális ruhát igényesebb farmer meg egy ing vagy normális póló és ennyi, nem szoktak öltönybe lenni, minek? Kényelmetlen, meg nem is érzem jól magam benne. Ha vendégségbe megyünk akkor is ez van rajtam, utálom kicsípni magam, én ilyen vagyok.

Barátnőm sem viszi túlzásba ő felvesz egy normális felsőt egy szoknyát, harisnyát, és ennyi. Szoknyát is csak azért veszi fel mert ő még télen is szinte csak azt hordja, nagyon ritkán látni nadrágban. De otthon ha a szülőkkel vagyunk akkor otthoni ruhában vagyok, póló, melegítő, és ennyi, minek öltözzek fel jó itthon kényelmesben. Ha vendégek jönnek akkor valami utcai normális ruhát hajlandó vagyok magamra kapni, de nem viszem túlzásba. Ha közösségbe megyek ünnepre a párommal vagy másokkal akkor azért igyekszem az alkalomhoz illő öltözetet magamra venni, de tavaly a barátnőm szalagavatójára is csak a bordó ingemet, a zakómat dobtam magamra nyakkendőt nem. Ballagására úgyszintén, így jelentem meg.

2013. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, olyankor soha nem sima "otthonkában" vagyok, hanem mindig kicsit csinosabban. Természetesen nem nagyestélyire gondolok, hanem arra, hogy nem az egyébként itthon megszokott melegítőben, hanem felveszek mondjuk egy harisnyát, szoknyát, szebb pulóvert... Végül is utcai ruhát, amilyenben dolgozni is járok.
2013. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen ünnep van, nem lehetünk hétköznapi ruhában.
2013. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sima hétköznap sem mackónadrágban vagyunk otthon,így karácsonykor sem kell szétnézni nromálisabb ruháért.Kényelmesben és szépben vagyunk mindig.

Na jó,tavaly karácsonykor ruha nélkül voltunk a fa alatt/mellett...:)

2013. okt. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is kiskosztümben,de valami ízlésesebb felsőt veszek fel!
2013. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!