Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudnátok valami jó előadásfélé...

Tudnátok valami jó előadásfélét 4-5 főre? (TÖBBI lent)

Figyelt kérdés

Nálunk a suliban minden karácsony előtti utolsó iskolai napon már mindenki örül, hogy vége utolsó nap a suliban. A mi osztályunk (nálunk ez így megy) a 4. órát már az osztályfőnökkel tartja, amit úgy kezdünk, hogy a gyerekek egyedül vagy csoportokban előadnak egy kis paródiát, dalokat, rövidke verseket, szóval bármit, csak karácsonnyal kapcsolatos legyen. Tavaly én és a 2 legjobb barim jól megoldottuk ; piros ruhába öltöztünk, felvettünk (ketten) egy-egy ördögszarvat és ráhúztuk a mikisapit.

Volt benne apa-fia beszélgetés:

-Apuci, mi lesz idén a karácsonyfa alatt?

-Parketta, kisfiam.


Aztán az egyik barim elreppelte :

Irigykedve néz a húsvéti nyúl, mert a mai buliban a Jézuska az úr. Csilingel a csengő, táncolnak az fények, legyen boldog karácsonyod, s utána jó éved.


Majd egy ilyen jókívánságféle jött amit elosztva egymás közt elmondtunk:

Szellemes Karácsonyt, elemes zseblámpát, világító matracot, bort, búzát, békességet, porszívót meg turmixgépet, tűlevelű lóherét és Békés Boldog Szentestét!


Majd még volt egy szőke nős sztori is ,csak annak a szövegére már nem emlékszem, mert én mesélő voltam benne.

És a legvégén pedig elénekeltük a Jingle Bell'S -t. A szarvas, mikisapis cucc meg a végére kellett, hogy amikor lehajoltunk akkor a középen álló csaj lerántotta rólunk és "nem is mikik, hanem ördögök voltunk" magyarázattal előrukkolt az osztályfőnökünk, mert az osz. társaink nem értették.

Úgymond nagy sikerünk lett, mert mi voltunk a legötletesebbek.


Nos de ez idén más lesz. Ugyanis a mi hármas csapatunkhoz csatlakozik még 2 fiú. Mivel 5-ünk közül én tudok énekelni, a többiek meg imádnak kornyikálni ezért gondoltam, hogy betehetnénk újra egy éneket, és a TNT - Fehér karácsonyra ( http://www.youtube.com/watch?v=USflNXlde4c&feature=youtu.be ) gondoltam, amibe ők is biztos benne lennének. Nos a többi dologra nincs ötletem. Ezért szeretném, ha tudnátok segíteni. Tudom, karácsony még messze van, de és szeretek előre tervezni, mert akkor minden át tudok gondolni, hogy milyen kellékek kellenének, meg hát hogy egy időpontot kellene össze beszélni, amikor tudunk próbálni (ötünk közül négyen bejárók vagyunk, így nehéz próbálni). Ha van valami ötletetek, mit lehetne még a felsoroltakon kívül megcsinálni, kérlek szóljatok. Hangszer bevitele (pl. szintetizátor) nem lehetséges, mivel nem engednék meg itthon.

Bármilyen , lehetőleg pozitív kérdésre szívesen válaszolok :)

12/L



2013. okt. 13. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi karácsonykor ezt a történetet adtuk elő az iskolában.

[link]

Nagyon megható jelenet. Két főszereplője van, de belehet hozni egy óraárust, stb.

2013. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1- Köszönöm a válaszodat, de nem egészen erre gondoltunk :) Mi az osztályban csoportonként 5-6 perc szokott lenni az előadás maximum. Mi inkább olyanokat csinálunk ami humoros, vagy ilyesmi. Mivel ez a 4-5 csapat az osztály egyik leghumorosabb csapata, így el is várják tőlünk, hogy inkább humoros legyen a szöveg, minthogy komoly. De azért tényleg nagyon szépen köszönöm :)
2013. okt. 14. 17:24
 3/3 A kérdező kommentje:
* 4-5 fős csapat
2013. okt. 14. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!