Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Gondolkoztatok már rajta,...

Gondolkoztatok már rajta, hogy mit kértek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Én telefont szeretnék, de a szüleim most nem tudják megvenni szerintem.. :\

Nektek valami ötlet?


2013. okt. 28. 12:56
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szerintem ha nem tudják megvenni, akkor kérj több kisebb ajándékot.Például ékszert, gyertyát, könyvet, bögrét, táskát, stb. Én speciel nagyon szeretem a szappanokat, illatos gyertyákat, sminkeket, de ez ízlés kérdése.

Nem tudom hogy milyen nemű vagy, de ez a válasz lánynak szólt.:D

2013. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, 16 éves. :D

Hát egy ideig biztos nem kapok telefont, de majd kitalálok valami hasonlót, köszi a választ! :)

2013. okt. 28. 13:20
 3/11 anonim ***** válasza:

Én lehet hogy a Thomas Sabo karkötőmre szeretnék egy új charm-ot dr mivel 20ezer Ft amit kinéztem nem biztos....nem akarom ilyen költségbe verni apukámat. Szerintem ruhafélét kérek és az is ajándék nekem hogy elvisz nagyon sok helyre kirándulni mindig ahova épp szeretném :)

Én őszintén szólva legjobban a karácsonyi készülődést, várakozást szeretem, karácsony napjaiban már csak az eredményét csodálom az 1hónapos szorgos előkészületeknek :)

15L

2013. okt. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én is nagyon várom már a készülődést, meg a szép díszeket. :)

De a legjobb az benne szerintem, hogy együtt van az egész család. :)

2013. okt. 31. 09:32
 5/11 anonim válasza:
Én könyveket kérek! :D Sok-sok jó könyvet, sok-sok VörösPöttyös könyvet... Hát, na szeretek olvasni! :D
2013. okt. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Melyikeket? (címük?) :)
2013. okt. 31. 16:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Bár már nem vagyok fiatal ( 26 leszek :D), sok mindent szeretnék.. Ezek közül néhány nem megvalósítható, sok igen. Csak nem fogom megkapni :D Pulcsi, könyv, mikroszkóp, nyaklánc medállal, talán tetoválás, laptop, könyv, tusfürdő-sampon- deo kombináció, fényképezőgép vagy kamera, könyv...

Nyugalom, csend, béke.. Ja, és rengeteg könyv!!! :)

2013. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kimaradt a kreativ holmi, pl. üvegfesték, krepp papír, filc anyag, dekorgumi, stb... :)
2013. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Jó sok minden! :D

Én még nem döntöttem el, hogy mit kérjek telefon helyett.

Ti milyen könyveket kértek? Mi a címük? :)

2013. okt. 31. 21:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Rengeteg féle van :) Pl. ami jó a sulihoz, mondjuk értelmező szótár, regény pihenni, vagy kreativ könyv, eü könyvek :D Nálunk év közben nincs ilyen vásárolva, bár ezeknek a nagyrészét is én fogom megvenni magamnak :D
2013. nov. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!