Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan díszítitek fel karácson...

Hogyan díszítitek fel karácsonykor a lakást? Valami jó, otthon, saját kezűleg készített karácsonyi lakásdekorációtippet tudtok adni?

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Csak egy adventi koszorú van a lakásban karácsonyig, és egy kicsi az ajtón.

Felesleges kidekorálni az egész lakást és a házat.

2013. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk óriási, alacsony ablakok vannak szeles parkannyal. Mű havat szoktam tenni ra es gyöngyel díszített, műhibák vagy arany festékkel megfújt tobozokat. Tavaly csináltam "hó függönyt " is hozza.
2013. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vannak kis karácsonyi hangulatú, Télapó, rénszarvas, hóember, stb.... alakú szobrocskák (úgy kaptuk őket), azokat kitesszük egy jól látható helyre. Az ablakoknál fölé már régóta teszünk "műfenyő gallyakat"... Olyan, mint valami égősor, csak fenyő, és vannak rajta kis díszek (de tényleg nagyon kicsik) adventi koszorút kitesszük, néhány olyan helyre, ahol tutira megmarad, kiteszünk mikulássapkákat (pl. van egy pici kutyus szobor, arra is ráteszünk egyet) az ajtóra "kopogtató", kint a terasz korlátra égősor. Azt hiszem ennyi :)
2013. nov. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a szobámat karácsonyfa díszekkel díszitem fel! ajtóra lámpára szekrényre fel rakok karácsonyfa díszeket:) nem nagy ördöngösség de tökre fel tudja dobni a szobát
2013. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Huh, hát szerintem én túlzásba viszem, de mindenki megdícséri a házunkat hogy milyen szép ilyenkor (és ezt nem nagyképűségből mondom). Mi csak fehér égősort és díszeket használunk. A bejárati ajtó, erkélykorlát, ablakok, lépcsőház és néhány kinti tujára/fenyőre kerül díszítés. :-)

Nekem ez a kedvenc időszakom egész évben. Szeretem magam készíteni az ajándékokat is pl. sálat kötni, varrni, karácsonyfa díszeket készíteni, mézeskalácsot sütni....

Ezzel együtt már most szeretnék mindenkinek áldott karácsonyt kívánni, és élményekkel,várakozással teli adventet. :-)

2013. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!