Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Valami ötlet? (többi lent)

Valami ötlet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az osztályban kiselőadást kell csinálni karácsony előtti utolsó napra. 4-en (2 fiú, 2 lány) összeálltunk egy csapatba. Azt találtuk ki, hogy elénekeljük a TNT- Fehér karácsony-t , de ez nem elég. Kellene még egy kisebb darab. Mi ilyen komédiás darabra gondoltunk, csak nincs ötletünk ,hogy miből indulhatnánk ki. Jó karácsony, na de azon bévül. Legalább kis kulcsszavakat ha mondanátok, már az is elég lenne. Lécci normális válaszokat, mert a tanár "néha" idegbeteg tőlünk , és az ötleteinktől :)

12/L



2013. okt. 31. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem elsőre a Dsida Jenő: Itt van a szép víg karácsony című száma ugrott be... Aztán olvastam, hogy színdarab kellene..
2013. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de hát igen, színdarab kellene. De azért köszi :)
2013. nov. 1. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg valami karácsonyi filmből egy részletet. Pl. Karácsony Artúr, tök aranyos mese. 12/L
2013. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, megnéztem, nagyon aranyos. de mi komédiát keresünk :) De azért köszi :)
2013. nov. 5. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2013. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!