Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Örülnétek ajándékcsomagnak?

Örülnétek ajándékcsomagnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire jó ötlet ha a szülőknek párommal különböző tartós élelmiszerekből egy ajándékcsomagot állítanánk össze karácsonyra?
2013. nov. 3. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Fura, mert kicsit személytelen alapjáraton, viszont ha kedvenc csoki, kedvenc alkohol, kevdenc kávé kerül bele, akkor már szerintem praktikus :)
2013. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Párom is régen azt adott anyámnak, anya örült neki. De így hogy közösen hát nem tudom. Én a saját szüleimnek biztos személyesebb dolgot adnék, meg párom is a sajátjainak és ha már közösen veszünk ajándékot, akkor mindnyájuknak valami személyeset. Mondjuk jó minőségű ital, vagy desszert az jó ötlet.
2013. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Állítsd össze személyesre, és tök jó.

Ha készet veszel, az szerintem szülőnek fura, de te tudod...

2013. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Rendkívül személytelen. Ha már ragaszkodsz az élelmiszerhez, akkor olyan különlegességet vegyél, amit a mindennapokban biztosan nem vesznek, mert pl túl drága vagy egzotikus.
2013. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ennek általában olyanok szoktak örülni, akik rászorulnak. Ha nehézkesen jönnénk ki, akkor nyilván jó ajándék lenne, ha elboldogulnak, akkor viszont sértőnek is érezhetik.


Ételekből aminek örülni szokott minden ember egyébként pl. házi, kézi készítésű lekvár, befőtt, magvas méz házilag csomagolva, házi hurka/kolbász, egyéb jó minőségű/ritka hústermék, sajttermék (pl. holland, francia sajtkülönlegesség), házi bor/pálinka, stb. Tehát ami vagy személyes, saját magatok által készített, vagy ritkaság, ínyencség.

2013. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha olyan helyzetben vannak, hogy napi probléma a normális étkezés megoldása, akkor biztos nagyon boldogok lesznek, és nem veszik sértésnek, személytelen ajándéknak.

ha mondjuk jobban állnak, akkor sztem valami mást kéne kitalálni.

2013. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi rokonoknak azt adunk, csak egy pezsgőt+csoki

bár anyum 40. szülinapjára kapott a testvérétől,de tetszett neki :)

2013. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy örülnék. Perze csak, ha fasza cuccok vannak benne.
2013. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bukor Peti ***** válasza:
szerintem is jó ötlet. néhány édesség is menjen bele. ha szeretik a teát azt is lehet bele tenni.
2013. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Kicsit segély-jellege van.... viszont, az én saját anyósomból kiindulva, akinek sosem kell semmi, már én is ott tartok, hogy ilyesmiket veszek, hogy mosópor, tisztítószerek és kaja. Amit maga nem venne meg. Örülni szokott neki.

De ha nem ilyenek, akkor nagyot néznek. :) Nemtom... te ismered őket.

2013. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!