Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kértek idén Karácsonyra?...

Mit kértek idén Karácsonyra? Tavaly mit kaptatok,?

Figyelt kérdés
Kérlek most ne azt írjátok, hogy együtt legyen a család (persze nekem is ez a legfontosabb), mert most ihletet akarok meríteni. Gyerekek vagy tinik írjanak, vagy szülők, hogy mit vesznek/vettek gyerekeiknek. Köszönöm előre is!

2013. nov. 9. 20:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Kedves Télapó! Tavaly nem kaptam meg tőled a Ferrarit, ha jót akarsz idén hozd el a Porschét! xD
2013. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Rendben mindenképp! Ott lesz a zoknidban!! Hohohó! :D


Ne de most komolyan, normális válaszokat is légyszi :)

2013. nov. 9. 21:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Én társasjátékot, puzzle-t, könyvet kaptam. :)
2013. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Én semmit.:(
2013. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, várok többet is :)

Utolsó: sajnálom :(

2013. nov. 9. 22:39
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly egy földgömb puzzle-t kaptam, elég régóta vágytam olyanra de eddig nem volt olyan aminek tartós lett volna az anyaga. Igaz már 20 éves vagyok de soha sem vágytam drága ajándékokra persze megkaptam mindent ami kellett de örültem annak amit kaptam.

A barátnőmtől tavaly egy nagyon jó parfümöt kaptam bár már a márkájára nem emlékszem mer már nincs meg, és mellé egy pólót amire a közös képünk volt rávasalva.


Nos idén valószínű egy új szekrény sort fogok kapni, vagy is fogunk a barátnőmmel, mert nemrég költöztünk össze ide igaz egy külön épületrészbe ahol régen nagymamám lakott, nyáron azt hoztuk rendbe de a sok régi bútor már nem elég stabil plusz kicsi is, így egyedileg fogunk csinálni egyet. Persze a bútorlapokat apám intézi, de mi fogjuk össze rakni, és ez praktikus ajándék mindkettőnknek mert mégis hasznos és sokáig megmarad.

2013. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

tavaly kaptam egy könyvet, meg egy ruhát, de igából nem kértem semmit mert minden SZÜKSÉGES dolgot megkapok ha szeretnék szóval szerintem idén is ruhát fogok kérni. Vagy hogy elengedjenek egy nyári fesztiválra barátnőimmel...


16L

2013. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyatol: Ket nadragot,rolling stones polo,parfum :),15 koromlakk kb :D nagymamatol: pizsama. "Nevelo" nagymamatol: egy naplo,egy tabla csoki,egy kesztyu,konyv,filctoll. Nevelo apam tesojatol : egy pulcsit, konyvet :)
2013. nov. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kértem az utóbbi években semmit,mert ami anyumtól telik azt mindent megad nekünk ( középkategóriás család vagyunk)

idén szerintem egy elegáns pulóvert kérek,azok tetszenek nagyon :)

20/F

2013. nov. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tavaly ágyneműt, ruhákat, könyveket, parfümöket, ilyesmit kaptam. idén..hm.. talán egy jó felvételit ha lehetne, mert januárban felvételizek. de mivel ezt nem kérhetem, ezért megint ruhák, könyvek minden mennyiségben és egy ruhaállványt szeretnék. mást nem nagyon, mert amit szeretnék, azt megveszik, mármint nem vagyok elkényeztetve. de annak is örülök, hogy szünet van meg hogy karácsony, és hogy együtt vagyunk, mert egész évben nagyon tanulok és nincs időm pihenni, így ez ilyenkorra marad:D
2013. nov. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!