Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kaptatok Karácsonyra?...

Mit kaptatok Karácsonyra? Örültetek neki?

Figyelt kérdés
Mindenkinek békés, boldog Karácsonyt kívánok!:)
2012. dec. 25. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

bátyámtól kaptam egy pólót ami nagyon tetszik, a szüleimtól egy jó övet és sapkát, egy dzsekit és egy pólót, ami nagyon nem az én stílusom (idióta swag felirat és húszcentis kivágás), amivel gőzöm sincs mit kezdjek :/.

a nagypapáméktól egy nike pólót, a nagybátyámtól pedig egy devergo pulcsit.

és te ? :)

neked is boldog karit!

2012. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én megkaptam a Száguldó cirkusz 2012-2013-as könyvet... annyira örültem neki h elmondani se tudom, főleg h nem is számítottam rá :D éjjel 1 óráig azt olvasgattam... iszonyú jó... :D

meg kaptam még csokit, pénzt, parfümöt is...

17/L

2012. dec. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
telefon, 2 képregény, tapi kesztyű, 2 mini plüss, angol könyv, meg lesz majd még pénz, és a barátomtól egy figura és egy táska :) mindennek örültem. és te? 19/L
2012. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sziasztok.:) köszönöm :) hát én inkább nem írnám le, mert csak belekötnének egyesek..
2012. dec. 25. 17:38
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Igen, jól tudod belekötnék.
2012. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jajj miért kötnénk bele? :D (az én ajándékaimat is lepontozták az egyik kérdésnél, nem tudom miért, szerintem semmi kivetnivaló nincs azokban, amiket kaptam...) na? :D
2012. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nah, most már kíváncsivá tettél h miket kaptál... én biztos nem kötnék bele, mert 1x is nem rajtad múlik h mit kapsz... másodszor pedig kinek mi a fontos és ki minek örül...

aki nem szereti a forma 1-et az simán lepontozhatja és beleköthet az én könyvembe is... én viszont imádom és nekem egy igazi kincs... és talán nem is lett volna olyan ajándék aminek ennyire örültem volna...

(2-es válaszoló vagyok)

2012. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jól van leírom, de nem szeretnék dicsekedni vele, mert tudom hogy más nem kapott ennyit.:( iPadet kaptam, Converse cipőt és egy francia parfümöt
2012. dec. 25. 23:03
 9/12 anonim ***** válasza:
ez nem dicsekvés :D van aki ennyit se kap, van aki meg 2x többet. na és? :D neked ennyi jutott, örülj neki :)
2012. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én iPad-et, egy Renault Twingo-t, rizslámpát, pénztárcát, pénzt
2012. dec. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!