Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit kértetek karácsonyra?...

Ti mit kértetek karácsonyra? És nálatok hogy telik a karácsony?

Figyelt kérdés
:)
2013. nov. 10. 11:29
 1/5 anonim válasza:
100%

17/L vagyok :D

Mi 24-én anya testvérével és az ő családjával elmegyünk az anyukájukhoz (tehát nagymamámhoz) és ott maradunk estig (persze itt jön az, hogy "na egyél már még, alig ettél" haha) utána hazamegyünk, jön a jézuska :D Azért jön mert a húgom még abban a korban van, hogy mindenki sunyul a jézuskával kapcsolatban :D Általában leülünk filmezni pont egy másik szobában nem abban ahol a karácsonyfa van... apa kimegy "megnézni a kandallót" és láss csodát pont odakerülnek az ajándékok, nahát ez a jézuska :DD akkor azokat kibontogatjuk, örülünk :DDD másnap apa apukájához papához megyünk apa tesójának családjával és nagymamám testvérével (nagymamám sajnos már nem él) és 25-én valamint 26-án is ott vagyunk :) Ugye itt ismétlődik az ajándékozás és az evés :DDD

Bocsi hogy érthetetlen és túl kimerítő csak nagyon elkapott a karácsonyi hangulat mikor megláttam a kérdés :))

2013. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel téli szünet így 23-án elég sokáig fent szoktam lenni éjszaka 1-2-ig. A keresztapámék 21-22-ke körül jönnek egy olyan villámlátogatásra. Nagyit elviszik mert nálunk lakik és anyukám testvére magához viszi 26-27-ig, utána hazahozzák. Szóval 24-én 9:30-10:30 között kelek. Már előre megnézem mik lesznek a tv-ben reggel. Általában az m1-et nézem mert ott jó régi karácsonyi filmek vannak :) 11 körül apa behozza a karácsonyfát, vagyis ink már ébredésem előtt behozza. Mire vége a filmnek addigra ő a díszeket felrakja, majd a film végén behozom a szobámba a szaloncukrokat meg a kampókat és rájuk aggasztom. Felrakjuk. Aztán egy kicsit gépezek, meg szimatolgatok :D (sütik, ételek illatát) konyhába szól a rádió karácsonyi zenék, hírek stb. 15-16 körül "vacsora" Aztán este 6 körül odaadjuk anya,apa és én egymásnak az ajándékot, megnézzük de nem bontjuk ki hanem a többihez rakjuk a fa alá. 25-én ebédre jönnek a nővéremék (a sógorom és az 1 éves fiuk) ők itt alszanak vagy 26-án vagy 27-én mennek (24-én a sógorom anyukájánál vannak), még 25-én ebédre jönnek a bátyámék (ő és a felesége). Este ajándékozás, tv-zés, beszélgetés. 26-án délután jönnek a másik nővéremék (a férje, és 3 fia) ők mindig este 21 körül hazamennek, aztán így maradunk estére megint 3-an. Nézek egy kis tv-t, gépezek, mindig kimegyek nézem a szép fát és elgondolkodok, hogy már megint eltelt egy karácsony :( aztán éjszaka 1 körül lefekszem.


bocsi ha sok lett.


Én amúgy sose kérek semmit. Tudom mit adnak. Pénzt+spray, tusfürdő. ÉS ez jó, mert szeptemberig kitart a tusfürdő, igaz a spray csak nyárig jó esetben. :D


18/F

2013. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem baj ha hosszu lett szivesen olvasom oket :) utolso: te ilyen sokaig fen szoktal maradni? Huhaa:DDD en is :) legjobb karacsonyi filmeket nezni :)
2013. nov. 10. 14:42
 4/5 anonim válasza:
Halika, első vagyok :D Második: szerintem szuper, hogy 18 éves fiú létedre ennyire családcentrikus vagy, nem pedig olyan, mint a mai srácok 99%-a :D Bocsi az offért, csak ez nagyon kitűnt a válaszból :)
2013. nov. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dec.24-én 10-11 óra körül felkelek, tesókkal feldíszítjük a fát, aztán meglátogatjuk apa anyukáját, onnan pedig megyünk anya anyukájánál vacsizni ( ahogyan az első is írta, ugyanugy megy ,,alig ettél, egyél még")utánna ajándékozás, beszélgetés és az elmaradhatatlan veszekedés, amit érdekes módon mindig keresztanyám kezdeményez. Éjfél körül hazaérünk, megkönnyebbülés, hogy nyugodt légkörbe érünk haza, itthol is ajándékozás, beszélgetés aztán alvás. 25.-én apa anyukáját elhozzuk nálunk, őt is megajándékozzuk. 26-án pedig egyik tesóm megy a barátjához, másik a barátnőjéhez, én pedig a barátaimmal beülök egy étterembe és ajándékozás illetve beszélgetés. Ez a karácsony most másképp fog alakulni, anya anyukája kijelentette hogy utál engem mert belső tulajdonságaim pont olyanok mint apukámé, szóval már lefoglaltunk egy szállodába egy szobát a barátaimmal és ott töltöm a Szentestét. Elnézést, picit össze-vissza írtam, de hulla fáradt vagyok, egész éjszaka tanultam. 16L
2013. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!