Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mikortól van úgy igazán...

Mikortól van úgy igazán karácsony-hangulatotok?

Figyelt kérdés
Nem az, hogy egy hidegebb szeptemberi napon kicsit úgy érzitek, és meghallgattok egy karácsonyi dalt, hanem úgy tartósabban, mikor már szinte csak karácsonyi zenét hallgattok, ajándékokon gondolkodtok, téli ízű teákat isztok, stb. Amikor már teljesen bevon magába a karácsony. Ez mikor kezdődik?
2013. nov. 17. 11:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez Advent első vasárnapjától következik be,vagyis olyan december eleje körül:)

És te,kedves kérdező?:)

2013. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
December 24. e sötétedéskor kb. Leginkább ha a hó is esik.
2013. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel városban tanulok, ott van egy nagy főtér, karácsonyi vásárral, fenyővel, világítással. Ez olyan dec elején indul be, szóval onnantól már azért bennem is elindul valami :) De ha húzósabb szorgalmi időszakom van, akkor van, hogy csak dec közepén jutok ki oda, szóval változó.
2013. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem általában már november eleje-közepe táán elkezdődik, de idén még egy "üzleti" út vár rám december elején, és ezért nem tudom belelovallni magam :( csak azért kérdeztem, hogy ugye nem maradok le semmiről, ha csak december 7-8 körül tudok elkezdeni karácsonyozni... Köszi a válaszokat még egyszer! :)
2013. nov. 17. 11:32
 5/21 anonim ***** válasza:
Változó. Volt mikor egy hétig augusztus végén, szeptember elején csak karácsonyi zenéket hallgattam, főleg mikor borongós idő volt. Aztán a jogsi megszerzésére koncentráltam és észre sem vettem, hogy már november közepe van, de most már nagyon hiányzik a tél, karácsony. [link] minden este ránézek erre :)
2013. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Úgy igazán első adventtől, olyankor már kikerül a dekoráció is. De már volt pár napig karácsonyi hangulatom :)
2013. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem is november közepe, vége, most is az van:D Meg ilyenkor már a legtöbb boltban ott vannak a karácsonyi dolgok, meg mikulások, és eszembe jut a tavalyi karácsony meg minden..:D
2013. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Mi már húztunk a suliban, és most lesz 2 hét múlva a szalagavatóm is, tele ruhapróbákkal, és ettől a sok fehér, csillogó dologtól, meg a városban a karácsonyi illatoktól, és a kitett csokiktól a boltokban már most az van :D
2013. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Nekem is már tegnap elkezdődött, mert elég nagy a család, sokat kell agyalnom, h kinek mit adjak:))
2013. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Az első hóeséstől
2013. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!