Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen könnyen elkészíthető...

Milyen könnyen elkészíthető karácsonyi dekorációt csináljak?

Figyelt kérdés
Nálunk a családban mindig kiosztjuk a feladatokat, hogy ki mit csinál és idén én kaptam a dekoráció készítését? Van ötletetek, hogy miket csinálhatnék? Rendelkezésemre áll: színes papír, színes fonalak, cérnák, tű, gombok, régi ruhaanyagok, tépőzáras fonal, ezek a színes szivacsos formák (amik vághatók) , drótfonál ami ilyen puha anyaggal van körbevéve (sajnos nem tudom a hivatalos nevét) 12/L

2013. nov. 19. 16:50
 1/1 anonim válasza:
esetleg ha módodban áll gyöngyöt venni, fűzhetnél belőle díszeket. a színes papírból csillagok, ajándékdobozok, mikulás, hóember, ilyesmi, a papírban igen sok a lehetőség. régi ruhaanyagokból (ha van elég) varrhatnál ilyen picike zsákokat, amikek ráfűzöl valami erősebb fonalra (esetleg összefonsz néhány fonalat), és kész az adventi naptár, ilyesmi... majd még gondolkozom, és ha van valami, még írok :)
2013. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!